Nowe mieszkania na Witominu-Radiostacji

Hala targowa Pomorskie - Witomino-Radiostacja

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Witominu-Radiostacji. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Witominu-Radiostacji

Dzielnica mieszcząca się w centralnej części miasta Gdynia. Jej powierzchnia wynosi około 5 kilometrów kwadratowych, a zamieszkiwana jest przez blisko 11 tysięcy osób. Od północy graniczy z dzielnicą Grabówek, od wschodu z dzielnicami Działki Leśne i Mały Kack, od południa z dzielnicą Witomino-Leśniczówka, zaś od zachodu z dzielnicą Chwarzno-Wiczlino. Większość terenu Witomina-Radiostacji stanowi Trójmiejski Park Krajobrazowy, stanowiący idealne miejsce, umożliwiające wypoczynek wśród przyjemnej dla oka zieleni. Dominuje tam zabudowa wielorodzinna rozmieszczona przy zachowaniu znacznej odległości pomiędzy budynkami. Sprawne połączenie z pozostałymi częściami Gdyni gwarantują arterie: Witomińska, Kielecka, Rolnicza.

Na Witominu-Radiostacji aktualnie jest na sprzedaż 119 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Witominu-Radiostacji mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 39,00 do 148,00 m2, w tym:

  • 2 mieszkania 1-pokojowych,
  • 30 mieszkań 2-pokojowych,
  • 79 mieszkań 3-pokojowych,
  • 6 mieszkań 4-pokojowych,
  • 2 mieszkania 5-pokojowych.

Na Witominu-Radiostacji nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania na Witominu-Radiostacji

Podobne lokalizacje