Nowe mieszkania w powiecie wejherowskim

Hala targowa pomorskie - wejherowski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie wejherowskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie wejherowskim

Powiat wejherowski zajmuje 1285 kilometrów kwadratowych. Jest największym powiatem ziemskim w województwie pomorskim pod względem liczby ludności – mieszka w nim prawie 204 tysiące osób. W skład powiatu wchodzą gminy miejskie Reda, Rumia i Wejherowo (tworzą Małe Trójmiasto Kaszubskie) oraz gminy wiejskie Choczewo, Gniewino, Linia, Luzino, Łęczyce, Szemud, Wejherowo. W powiecie wejherowskim rozwijają się rolnictwo oraz mały i średni przemysł (w tym spożywczy, stoczniowy, meblowy). Turystów przyciągają lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, czysta woda rzeki Reda (spływy kajakowe), zabytki architektury (głównie w Wejherowie). Gmina Choczewo sąsiaduje z wodami Morza Bałtyckiego. Co ciekawe, dwie gminy – Szemud i Linia – są dwujęzyczne: znaczna część ludności posługuje się językiem kaszubskim. Po kaszubsku wydaje się czasopisma i prowadzi audycje radiowe.

W powiecie wejherowskim aktualnie jest na sprzedaż 781 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 20 inwestycjach deweloperskich, z których 77 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie wejherowskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 30,00 do 170,00 m2, w tym:

  • 8 mieszkań 1-pokojowych,
  • 323 mieszkania 2-pokojowych,
  • 375 mieszkań 3-pokojowych,
  • 65 mieszkań 4-pokojowych,
  • 7 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie wejherowskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie wejherowskim wynoszą od 3 624 zł do 8 640 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie wejherowskim kosztuje 190 627 zł.

W powiecie wejherowskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w powiecie wejherowskim deweloperzy przygotowali 3 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 2 nieruchomościach.

Polecane mieszkania w powiecie wejherowskim

Wybrane promocje w powiecie wejherowskim

Wszystkie promocje

Mieszkania na sprzedaż w powiecie wejherowskim

Podobne lokalizacje