Nowe lokale użytkowe w Przemyślu

Hala targowa podkarpackie - Przemyśl

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Przemyślu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Przemyślu

Przemyśl to miasto w południowo-wschodniej części Podkarpacia, znajdujące się w odległości ok. 15 km od granicy z Ukrainą. Jedna z najlepiej rozwiniętych miejscowości w tej części Polski. Dominuje tu zabudowa zabytkowa i sakralna. Częściej można spotkać domki i wille niż bloki, których znajduje się niewiele w Przemyślu. Miasto słynie z dużej ilości zabytków, górzystego terenu i pięknych krajobrazów. Dzięki położeniu, blisko stąd w Bieszczady. Znajduje się tu ok. 5 parków, a także wiele obiektów kulturalnych, rozrywkowych i sportowych. Środkiem miasta płynie rzeka San. Przez Przemyśl przebiegają 2 drogi krajowe, 2 wojewódzkie, a wokół funkcjonuje obwodnica, którą odbywa się tranzyt. W odległości ok. 17 km znajduje się autostrada A4, którą można dojechać m.in. do Rzeszowa. Miasto posiada rozbudowaną komunikację międzymiastową. Na terenie Przemyśla działa Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna EURO-PARK WISŁOSAN oraz wiele przedsiębiorstw. Jest to jedno z nielicznych miast, w którym działa ośrodek tradycyjnych rzemiosł. W 2016 roku było zameldowanych 62 154 osób.

W Przemyślu aktualnie jest na sprzedaż 63 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 8 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Przemyślu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 28,00 do 80,00 m2, w tym:

  • 2 mieszkania 1-pokojowych,
  • 21 mieszkań 2-pokojowych,
  • 29 mieszkań 3-pokojowych,
  • 11 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Przemyślu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Przemyślu wynoszą od 3 700 zł do 4 490 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Przemyślu kosztuje 115 747 zł.

W Przemyślu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje