Nowe lokale użytkowe w powiecie Opolskim

Hala targowa Opolskie - Opolski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Opolskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Opolskim

Powiat opolski – powiat w Polsce (w środkowej części województwa opolskiego), utworzony w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Opole.W skład powiatu wchodzą:    gminy miejsko-wiejskie: Niemodlin, Ozimek, Prószków    gminy wiejskie: Chrząstowice, Dąbrowa, Dobrzeń Wielki, Komprachcice, Łubniany, Murów, Popielów, Tarnów Opolski, Tułowice, Turawa    miasta: Niemodlin, Ozimek, Prószków

W powiecie Opolskim aktualnie jest na sprzedaż 154 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich, z których 152 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Opolskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 39,00 do 115,00 m2, w tym:

  • 70 mieszkań 2-pokojowych,
  • 77 mieszkań 3-pokojowych,
  • 5 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny domów w powiecie Opolskim

W powiecie Opolskim mamy 2 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 118,00 do 200,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie Opolskim wynoszą od 4 295 zł do 4 906 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie Opolskim kosztuje 579 000 zł.

Lokale użytkowe w powiecie Opolskim

Podobne lokalizacje