Stoisko dewelopera WestadoM Burzyński Sp.K.

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

WestadoM Burzyński Sp.K.

WestadoM Burzyński Sp.K.

Posiadamy 0 ofert
w 0 inwestycjach

Informacje o deweloperze

Założycielem firmy WestadoM Burzyński Sp.K. jest Sławomir Burzyński - Magister Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim – specjalizacja prawo handlowe. W swojej karierze zawodowej przez ostatnie dziesięć lat związany, jako dyrektor operacyjny, a następnie prezes, z firmami deweloperskimi.
Misją Spółki WESTADOM BURZYŃSKI Sp.K. jest organizowanie i prowadzenie całego procesu deweloperskiego począwszy od poszukiwania atrakcyjnego gruntu pod realizację inwestycji poprzez pozyskanie finansowania dla całego przedsięwzięcia aż po prowadzenie i organizację budowy obiektów zakończone pozwoleniem na użytkowanie. WESTADOM prowadzi także wszelkie działania związane z wspieraniem sprzedaży poprzez kampanie reklamowe i akcje marketingowe.
Nasza oferta skierowana jest do banków, firm i osób prywatnych, które są w posiadaniu gruntów, a w sytuacji kryzysu na rynku budowlanym nie mają, związanej z nimi, własnej strategii biznesowej.
Poprzez realizację wielu inwestycji udało nam się wypracować innowacyjne mechanizmy i rozwiązania, które są w stanie przyczynić się do osiągnięcia zysków bądź do zminimalizowania strat inwestorów, poniesionych na nietrafionych bądź nierentownych inwestycjach w grunty.
Do naszych projektów zatrudniamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, która od wielu lat zarządzała projektami deweloperskimi budując ponad 2000 mieszkań w lokalizacjach w Warszawie, miejscowościach podwarszawskich oraz w Bydgoszczy i Lublinie.
WESTADOM, dzięki kadrze z wieloletniem doświadczeniem w realizowaniu projektów deweloperskich, może ograniczać ryzyko wystąpienia zagrożeń rynkowych poprzez umiejętne wykorzystywanie szans i wzmacnianie swoich przewag. Spółka korzysta z nowoczesnych technologii, oferując wysoką jakość w zamian za relatywnie niskie ceny. Dzięki temu jest w stanie ograniczyć ryzyka związane ze spowolnieniem gospodarczym, czy ryzyka związane z zastosowaniem nieprawidłowej koncepcji lub/i technologii budowlanej. Powodzenie realizowanych przez spółkę inwestycji zagwarantuje doświadczona kadra zarządzająca oraz najlepsi specjaliści w branży.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
WestadoM Burzyński Sp.K.

WestadoM Burzyński Sp.K.

Strona internetowa dewelopera