Stoisko dewelopera Terra Casa S.A.

Targi Mieszkaniowe Mazowieckie - Wola

Art Deco - Apartamenty na Woli - lokale użytkowe na sprzedaż

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Siedmiogrodzka 5/2

Terra Casa S.A.
  • liczba ofert 2

  • powierzchnie 70 m2 - 73 m2

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne (netto) Zapytaj o cenę
Powierzchnie lokali użytkowych 70 - 73 m2
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 1
Liczba lokali użytkowych wszystkich None, dostępnych 2
Liczba kondygnacji naziemnych 10
Liczba kondygnacji podziemnych 2
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2016 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Udogodnienia internet, tv kablowa, winda
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Art Deco - Apartamenty na Woli

Art Deco - Apartamenty na Woli to kameralny budynek rezydencyjny Terra Casa S.A. w samym centrum biznesowym Warszawy z zielonym tarasem-ogrodem na dachu. Projekt w stylu kamienicy art deco zlokalizowany jest przy ulicy Siedmiogrodzkiej 7, stanowiącej przedłużenie ulicy Grzybowskiej, w pobliżu stacji Metra Rondo Daszyńskiego i realizowanej stacji Metra Wolska.

Wysokiej jakości szlachetne materiały wykończeniowe oraz architektura w stylu art deco wyróżniają unikalną bryłę budynku. Elewację frontową ozdobi piaskowiec oraz drewniany moduł charakterystyczny dla tej epoki. Dekoracyjna mozaika z kamienia oraz recepcja typu concierge zapewnią reprezentacyjne wejście do budynku przez eleganckie lobby. Delikatne oświetlenie LED podkreśli wyszukany charakter klatek schodowych, korytarzy i holi.

W każdym z 64 apartamentów i 2 penthousów (bez wyjątku) znajdzie się duży balkon, loggia, taras lub ogródek, a do dwóch wyjątkowych penthausów przylegać będą ponad 100-metrowe zielone tarasy. Częścią projektu Art Deco - Apartamenty na Woli będzie pieczołowicie odtworzony budynek fabryczny mieszczący jedynie 4 retro apartamenty typu loft, każdy z indywidualnym dostępem do windy.

Znakomite doświetlenie zapewnią duże trójszybowe okna ozdobione dodatkowymi stylowymi szprosami. Intymność i komfort życia dla przyszłych mieszkańców zagwarantuje wzmocniona izolacja akustyczna i termiczna okien. Każdy apartament będzie wyposażony w wentylację mechaniczną oraz system przygotowany do montażu klimatyzacji. Na parterze przewidziano 3 lokale usługowe.

Ideą Art Deco - Apartamenty na Woli jest połączenie nowoczesnej technologii ze zdrowym stylem życia. W tym celu w budynku zaprojektowano siłownię z salą fitness do wyłącznego użytku mieszkańców. Inteligentne i interaktywne apartamenty działać będą w systemie Smart Home, który umożliwi indywidualne sterowanie za pomocą urządzeń mobilnych oświetleniem, ogrzewaniem i zabezpieczeniami. Ultraszybki internet „Fiber to the Home” (1 GB/S) zostanie doprowadzony do każdego apartamentu za pomocą światłowodu. Wstęp do budynku będzie chroniony poprzez system kontroli wejścia - kamery i monitoring oraz czytniki linii papilarnych.

W parkingu podziemnym przewidziano miejsca na samochody i rowery, pomieszczenia gospodarcze, boksy użytkowe oraz stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych.

Jedną z największych atrakcji Art Deco - Apartamenty na Woli jest zielony ogród na dachu przeznaczony do wyłącznego użytku przez mieszkańców. Rozciągający się z ogrodu panoramiczny widok na centrum miasta i Warsaw Spire będzie spektakularny zwłaszcza po zachodzie słońca. Aby zapewnić kameralność i intymność ogrodu, stworzone zostaną specjalne strefy relaksu z drewnianymi leżakami i miejsca do wypoczynku w gronie przyjaciół.

Inwestycja Art Deco - Apartamenty na Woli składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się None lokal użytkowy o powierzchni od 70 m2 do 73 m2. Budynek posiada do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 2 kondygnacje podziemne. Nowe lokale użytkowe znajdujące się w inwestycji Art Deco - Apartamenty na Woli są już oddane do użytku. Deweloper Terra Casa S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Art Deco - Apartamenty na Woli pozostały w sprzedaży 2 lokale o powierzchni od 70 m2 do 73 m2.

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy. W odległości 50 metrów od inwestycji Art Deco - Apartamenty na Woli znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ROGALIŃSKA 01. W najbliższej okolicy inwestycji Art Deco - Apartamenty na Woli znajduje się 47 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: III Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Sowińskiego w odległości 50 m, Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa w odległości 250 m, ALMAMER Szkoła Wyższa w odległości 250 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m Stowarzyszenie OD-DO, w odległości 200 m Pracownia Psychoterapii "PoWoli" Dominika Maliszewska, psycholog, psychoterapeuta, w odległości 300 m Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny. W okolicy znajdują się sklepy: restauracja FONTE w odległości 150 m, Kawiarnia Kids & Friends w odległości 150 m, PKO BP Oddział nr 55 w odległości 150 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Garden Partner w odległości 200 m, Health and beauty w odległości 300 m, Sarmata w odległości 500 m.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Art Deco - Apartamenty na Woli są dostępne 2 oferty

Określ jakiego lokalu użytkowego poszukujesz

Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena (netto) Przecena MDM
U1 1 69,80 m2 Parter zapytaj o cenę 10% Zobacz
U3 1 72,94 m2 Parter zapytaj o cenę 10% Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Terra Casa S.A.

Terra Casa S.A.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Siedmiogrodzka 5/2
    01-204 Warszawa-Wola

+48 22 ...