Stoisko dewelopera Structur Concept Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Structur Concept Sp. z o.o.
Koprzywiańska 25

Structur Concept Sp. z o.o.

Posiadamy 16 ofert
w 3 inwestycjach

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

Structur Concept to firma zajmująca się realizacją niewielkich budynków wielorodzinnych oraz osiedli domów jednorodzinnych od około czternastu lat. Każda z inwestycji Spółki posiada wysoki standard wykonania i wysokie walory architektoniczne. Firma została założona przez osobę, która wcześniej posiadała kilkunastoletnie doświadczenie z zakresu działalności architektonicznej i deweloperskiej, zdobyte w Szwajcarii i Niemiec. Projekty założyciela Spółki zyskały uznanie wśród specjalistów, inwestorów i mieszkańców licznych wzniesionych budynków.

Główną misją Firmy jest realizacja niewielkich domów mieszkalnych "willi miejskich". Umożliwia to kształtowanie architektury w kameralny, indywidualny sposób. Niewielka liczba rodzin na osiedlu przyczynia się do zawiązywania więzi międzysąsiedzkich oraz daje poczucie bezpieczeństwa.

Inwestycje Structur Concept cechują się wysoką funkcjonalnością mieszkań, właściwym doborem produktu w relacji do lokalizacji i oczekiwań rynkowych, atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości oraz wysokimi standardami wykonawczymi.

Dodatkowo, dbając o potrzeby Klientów Spółka poszerzyła wachlarz oferowanych usług o usług kredytowe, zapewniające sfinansowanie zakupu inwestycji Structur Concept

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Structur Concept Sp. z o.o.

Structur Concept Sp. z o.o.

Strona internetowa dewelopera