Stoisko dewelopera Grupo Lar

Targi Mieszkaniowe Mazowieckie - Ochota

Grójecka 216 etap II - mieszkania na sprzedaż

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Grójecka 216

Grupo Lar
  • liczba ofert 1

  • powierzchnie 127 m2

  • liczba pokoi 5

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Powierzchnie mieszkań 127 m2
Liczba pokoi 5
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 1
Liczba mieszkań wszystkich 105, dostępnych 1
Liczba kondygnacji naziemnych 10
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe balkon, taras
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie nie posiada
Rozpoczęcie budowy 1 kw. 2017 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia winda
Przyroda park
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Grójecka 216 etap II

Grójecka 216 to nowoczesna inwestycja na Ochocie, której pierwszy etap zakłada oddanie 119 mieszkań w 8-piętrowym budynku. Nasi klienci mogą wybierać w mieszkaniach 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowych. Największe lokale będą miały powierzchnię przekraczającą 115 m2. Wszystkie zostaną oddane do użytku w stanie deweloperskim. Ponieważ na etapie prac budowlanych zostały zastosowane polecane przez specjalistów materiały budowlane i rozwiązania technologiczne, inwestycja wyróżnia się wśród innych na rynku deweloperskim.

Rusza sprzedaż II etapu inwestycji.

Inwestycja Grójecka 216 etap II składa się z 1 budynku w którym łącznie znajduje się 105 lokali mieszkalnych o powierzchni 127 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Grójecka 216 etap II są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupo Lar przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Grójecka 216 etap II pozostało w sprzedaży 1 mieszkanie o powierzchni 127 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. W odległości 100 metrów od inwestycji Grójecka 216 etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: PKP RAKOWIEC 01. W najbliższej okolicy inwestycji Grójecka 216 etap II znajduje się 67 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Klub Tygrysek w odległości 100 m, Szkoly Puntoit - Szkoły i Uczelnie włoski w odległości 300 m, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy w odległości 400 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m Stomatologia Medycyna Estetyczna EstheDent, w odległości 200 m Apteka K&D, w odległości 250 m Evi Medi-Spa. Dermatologia, Medycyna Estetyczna, Ginekologia, Day SPA. W okolicy znajdują się sklepy: Piccola Italia - Restauracja włoska w odległości 300 m, Szampan i Truskawki w odległości 300 m, Domino's Pizza w odległości 350 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Park M. Kotańskiego w odległości 400 m, Boisko Piłkarskie w odległości 450 m, Sekcja Jeździecka "Equita" w odległości 500 m.

Lokalizacja Grójeckiej 216 jest doskonała. Zaledwie pięćset metrów do Parku Szczęśliwickiego (z całorocznym stokiem narciarskim i parkiem wodnym), Zaledwie kilometr do jednej z najnowocześniejszych galerii handlowych w Warszawie. Niespełna cztery kilometry do ścisłego centrum i mniej więcej tyle samo do portu lotniczego na Okęciu i Węzła Konotopa. A dosłownie „pod nosem” przystanek SKM Rakowiec, trzy linie tramwajowe (7, 9, 15) oraz linie autobusowe (154, 306, N 38, N 88)

Mieszkańcy nowych mieszkań na Grójeckiej z pewnością docenią bogatą ofertę rekreacyjno-rozrywkową. Do dyspozycji jest Basen i MDK na ul. Rokossowskiej oraz teatr (OchTeatr) znajdujący się na ul. Grójeckiej oferujący niezwykłe przeżycia podczas spektakli. Dla miłośników historii czekają niezwykle urokliwe miejsca takie jak Kolonia Lubeckiego.

Wokół inwestycji jest wiele terenów rekreacyjno-sportowych, parków, teatrów, kin, galerii handlowych, restauracji, szkół, przedszkoli, przychodni i szpitali. Jest to miejsce doskonale skomunikowane z każdą dzielnicą w Warszawie. Wszystko to decyduje o komforcie mieszkania na Ochocie, gdzie po szybkim powrocie z pracy można wygodnie i aktywnie odpocząć. Grójecka 216 – Szczęśliwice – Ochota. To może być Twoje wymarzone miejsce!

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Grójecka 216 etap II jest dostępna 1 oferta

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
178 5 126,85 m2 8 zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Grupo Lar

Grupo Lar

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Grójecka 216,
    02-120 Warszawa

+48 22 ...

+48 573...