Stoisko dewelopera Dom Development S.A.

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Żoliborz Artystyczny - lokale użytkowe na sprzedaż

Warszawa, Sady Żoliborskie, ul. Powązkowska 7

Dom Development S.A.
  • liczba ofert 13

  • powierzchnie 38 m2 - 158 m2

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne (netto) Zapytaj o cenę
Powierzchnie lokali użytkowych 38 - 158 m2
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 13
Liczba lokali użytkowych wszystkich None, dostępnych 13
Liczba kondygnacji naziemnych od 5 do 8
Liczba kondygnacji podziemnych 2
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2012 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, tv kablowa, winda
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Żoliborz Artystyczny

Żoliborz Artystyczny

Żoliborz to miejsce niezwykłe, idealnie łączące w sobie urok kameralnego miasteczka i nowoczesnej metropolii. Wraz z biegiem czasu i rozwojem dzielnicy staje się niepowtarzalną przestrzenią, z tętniącymi życiem kawiarniami, muzeami, miejscami spotkań dla młodszych i starszych mieszkańców.

To właśnie w tym miejscu Dom Development S.A. buduje wyjątkowe osiedle – Żoliborz Artystyczny! Bezpośrednią inspiracją do stworzenia tej nowej części Żoliborza była niepowtarzalna historia jej mieszkańców, którzy stali się patronami kolonii, placów i ulic tego szczególnego projektu. Dwa murale zdobiące osiedle zostały zaprojektowane przez Piotra Młodożeńca. W ten sposób powstał unikatowy koncept urbanistyczny, kontynuujący najlepsze wzory rozwoju międzywojennego Żoliborza.

Osiedle Żoliborz Artystyczny to inwestycja składająca się docelowo z ośmiu kolonii. W samym jej centrum, przy placu imienia Czesława Niemena, zaprojektowaliśmy siedmiopiętrową dominantę, której wyjątkowość podkreśla przejrzysta tafla wody. Budynek stanowi zamknięcie planowanej Osi Rydygiera. Na placu przewidzieliśmy nowoczesną fontannę, która tworzy klimat miejskiej przestrzeni. Całość zaplanowaliśmy jako kontynuację głównych założeń przyświecających projektantom pozostałych części Żoliborza, tj. tworzenie przyjaznych kolonii, placów i ulic. Jednocześnie położyliśmy nacisk na nowoczesność i integralność osiedla. Łącząc estetykę i funkcjonalność, pamiętaliśmy też o wymiarze społecznym tej wyjątkowej inwestycji. Żoliborz Artystyczny to miejsce dostępne dla wszystkich mieszkańców Warszawy, z zakładanymi na jego terenie kawiarniami i strefami odpoczynku. Dużo zieleni oraz niska, pięciopiętrowa zabudowa, pozwalają na stworzenie idealnej przestrzeni integrującej mieszkańców Warszawy.

Inwestycja Żoliborz Artystyczny składa się z 13 budynków, w których łącznie znajduje się None lokal użytkowy o powierzchni od 38 m2 do 158 m2. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 2 kondygnacje podziemne. Nowe lokale użytkowe znajdujące się w inwestycji Żoliborz Artystyczny są już oddane do użytku. Deweloper Dom Development S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Żoliborz Artystyczny pozostało w sprzedaży 13 lokali o powierzchni od 38 m2 do 158 m2.

Niektóre arterie Żoliborza stanowią fragmenty dróg krajowych: ul. Wybrzeże Gdańskie i Al. Armii Krajowej oraz dróg wojewódzkich: Al. Jana Pawła, ul. Popiełuszki i ul. Słowackiego. Znajdują się tutaj trzy place: Wilsona, Grunwaldzki i Inwalidów. Sprawnie działa komunikacja miejska: metro, SKM, tramwaje, autobusy. W odległości 250 metrów od inwestycji Żoliborz Artystyczny znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: DUCHNICKA 02. W najbliższej okolicy inwestycji Żoliborz Artystyczny znajduje się 45 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wyższa Szkoła Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia w odległości 850 m, Gimnazjum nr 54 im. Adama Kazimierza ks. Czartoryskiego w odległości 850 m, Lxiv Liceum Ogólnokształcące W Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 18 w odległości 850 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m ODENT Centrum Ortodoncji i Implantologii, w odległości 350 m RehaMir Rehabilitacja, w odległości 600 m Gabinet Psychiatryczno-Psychoterapeutyczny EGO. W okolicy znajdują się sklepy: Tukan Catering. Chmielewska M. w odległości 250 m, Żoliborska. Spółdzielnia Piekarsko - Ciastkarska. Zakład piekarski w odległości 400 m, Mr Bank w odległości 400 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:C.W.K.S. Legia Warszawa Sekcja Jeździecka Skoków w odległości 550 m, Your Place Centrum Zdrowia i Urody w odległości 750 m, Skwer Woody'ego Allena w odległości 800 m.

Ul. Powązkowska 7, przy której zlokalizowana jest inwestycja Żoliborz Artystyczny, na warszawskim Żoliborzu to miejsce, które stanowić będzie kontynuacje przyjaznej przestrzeni mieszkalnej. W niedalekiej odległości od inwestycji znajdują się liczne sklepy, ośrodki sportowe i rekreacyjne, placówki edukacyjne różnego szczebla oraz popularne centra handlowe np. Centrum Handlowe Arkadia.

Osiedle Żoliborz Artystyczny leży w odległości niespełna 6 kilometrów od ścisłego centrum miasta. Niezmotoryzowani zaś mogą skorzystać z wielu połączeń tramwajowych i autobusowych w okolicy, a do serca stolicy mogą dojechać za pośrednictwem autobusu, odjeżdżającego z przystanku Elbląska, oraz metra, do którego należy się przesiąść na placu Wilsona.

Najmniejsza wśród warszawskich dzielnic znajduje się nad samą Wisłą, w lewobrzeżnej części miasta i słynie z piękna willowej zabudowy harmonijnie wkomponowanej w zieleń parków i ogrodów, stąd nazwa Żoliborz, czyli „piękny brzeg” (joli bord). Żoliborz to miejsce kameralne i pełne uroku – na jedną osobę przypada 50 m2 zieleni, a zarazem dzielnica ekskluzywna, w której mieszkały niegdyś elity intelektualne. Oprócz willi, występuje tutaj niska zabudowa wielorodzinna, a w postindustrialnej części powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Wysokie bloki znajdują się jedynie na Marymoncie. Do najpiękniejszych zakątków należy miasto-ogród Żoliborz Oficerski, ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, a ważnym miejscem pamięci – Cmentarz na Powązkach. Osadzona na piaszczystej skarpie plaża z Boogaloo Beach Barem to popularna strefa rekreacyjna. Atutem Żoliborza jest niewielka odległość do centrum, gdzie w kilka minut można dojechać autobusem, tramwajem lub metrem.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Żoliborz Artystyczny jest dostępnych 13 ofert

Określ jakiego lokalu użytkowego poszukujesz

Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena (netto) Przecena MDM
XII.C.3 1 97,76 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
XII.C.4 1 94,79 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
XII.C.5 1 88,74 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
XII.C.6 1 136,60 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
XII.C.7 1 101,10 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
XII.C.11 1 47,88 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
XI.B.8 1 45,33 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
XII.C.9 1 158,48 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
XII.C.8 1 38,44 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
XII.C.10 1 82,31 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
XI.B.5 1 113,44 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
XI.B.6 1 123,10 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
XI.B.7 1 147,25 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Dom Development S.A.

Dom Development S.A.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • Pl. Czesława Niemena 1
    Warszawa

+48 22 ...

Wiadomości o deweloperze