Stoisko dewelopera Dom Development S.A.

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Wilno - lokale użytkowe na sprzedaż

Warszawa, Elsnerów, ul. Wierna 24

Dom Development S.A.
  • liczba ofert 16

  • powierzchnie 54 m2 - 125 m2

  • termin oddania 2 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne (netto) Zapytaj o cenę
Powierzchnie lokali użytkowych 54 - 125 m2
Wysokość pomieszczeń 261 - 341 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 9
Liczba lokali użytkowych wszystkich 82, dostępnych 16
Liczba kondygnacji naziemnych 4
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe balkon
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne
Rozpoczęcie budowy 3 kw. 2010 roku
Termin oddania 2 kw. 2020 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, tv kablowa, winda
Przyroda jezioro
Opis płatności informacje podawane w biurze sprzedaży.
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Wilno

Wilno

Już siódmy rok Dom Development SA zaprasza do swojej wyjątkowej, wieloetapowej inwestycji – Osiedla Wilno. Założenie urbanistyczne osiedla powstaje na historycznej trasie Kolei Warszawsko -Wileńskiej i nawiązuje do charakterystycznej zabudowy miasta Wilno. Niecodziennego charakteru dodają wileńskie nazwy nadawane placom, budynkom i wewnętrznym uliczkom. Architekturę osiedla podkreślają artystycznie wykonane murale na elewacjach i tryskające fontanny o zróżnicowanych formach. W kolejnym, 6-tym, etapie Osiedla, oferujemy najbardziej poszukiwane mieszkania o średniej powierzchni ok. 54 m2. Ich wygodne rozkłady umożliwiają wiele indywidualnych aranżacji. Mieszkania wyróżniają się dużymi oknami i są doskonale doświetlone. Niska, 3-piętrowa zabudowa, starannie zaprojektowana zieleń w częściach wspólnych i atrakcyjne place zabaw to dodatkowe atuty osiedla. Wszystko to sprawia, że nasza oferta w Osiedlu Wilno to jedna z najatrakcyjniejszych na warszawskim rynku.

Inwestycja Wilno składa się z 9 budynków, w których łącznie znajdują się 82 lokale użytkowe o powierzchni od 54 m2 do 125 m2. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe lokale użytkowe znajdujące się w inwestycji Wilno są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Deweloper Dom Development S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Wilno pozostało w sprzedaży 16 lokali o powierzchni od 54 m2 do 125 m2.

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które w przyszłości ma uzupełnić metro (z 3 stacjami w obrębie dzielnicy). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka. W odległości 50 metrów od inwestycji Wilno znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Pl.Ostrej Bramy. W najbliższej okolicy inwestycji Wilno znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Kids World w odległości 900 m, Przedszkole MikiLand w odległości 1 000 m, Przedszkole Niepubliczne Tęczowy Kącik w odległości 1 050 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m Zacisze. Przychodnia. NZOZ, w odległości 750 m Warszawskie Hospicjum dla Dzieci. Fundacja, w odległości 800 m Apteka w Miłosnej. Cochór J.. W okolicy znajdują się sklepy: Biedronka w odległości 750 m, Torino Pizzeria w odległości 800 m, Quadre w odległości 850 m.

Osiedle Wilno jest w pełni niezależnym warszawskim osiedlem, dlatego na terenie inwestycji działa wiele sklepów i punktów usługowych. W niedalekiej odległości działają duże supermarkety i centra handlowe – C.H. Wileńska, C.H. Atrium Targówek, M1, IKEA. W pobliżu znajdują się także szkoły i przedszkola oraz ośrodki sportowe i domy kultury. Zwolenników aktywnego wypoczynku ucieszy niedalekie sąsiedztwo Parku Leśnego Bródno, nowoczesnych obiektów sportowych oraz nowopowstałe jezioro o powierzchni 2 hektarów gdzie zaplanowano plażę z atrakcjami dla dzieci i wypożyczalnią sprzętu wodnego.

Nieopodal inwestycji Osiedle Wilno znajduje się przystanek kolejowy Warszawa Zaciesz - Wilno, który umożliwia dotarcie do Dworca Wileńskiego w czasie zaledwie kilku minut. Dodatkowo, komunikacje z centrum miasta umożliwia połączenie autobusowe z przystanku Bukowiecka, z przesiadką na stacji Zajezdnia Praga, trwające około 25 minut. Poruszający się za pośrednictwem samochodu dotrą do serca stolicy za pośrednictwem ulicy Radzymińskiej, Alei Solidarności oraz Mostu Świętokrzyskiego w czasie niespełna 25 minut.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Wilno jest dostępnych 16 ofert

Określ jakiego lokalu użytkowego poszukujesz

Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena (netto) Przecena MDM
III.B.4 1 58,95 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
C.1 1 124,90 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
D.2 1 58,60 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
II.K.4 1 54,68 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
II.C.13 1 53,81 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
K.2 1 100,63 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
II.C.14 1 97,65 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
II.D.15 1 79,32 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
II.K.3 1 75,30 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
II.B.10 1 89,27 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
II.F.13 1 55,66 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
K.3 1 90,77 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
K.5 1 77,32 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
II.K.2 1 59,35 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
L.1 1 118,40 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
II.K.1 1 67,78 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

Żelbetowa monolityczna słupowo - stropowa.

Dach

Płyta żelbetowa, odwodnienie dachu poprzez wpusty dachowe, obróbki blacharskie.

Elewacja

Ściany zewnętrzne ocieplone styropianem i wykończone tynkiem cienkowarstwowym. Ocieplone wełną w miejscach występowania okładzin elewacyjnych lub pasach ppoż. oraz w miejscach wskazanych w projekcie (okładzina elewacyjna według projektu).

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe PCV dwukolorowe od strony mieszkania białe, rozwieralne z funkcją uchylności przynajmniej jedno skrzydło w każdym pomieszczeniu, nawiewniki okienne i ścienne w miejscach wyznaczonych w projekcie, szklone zestawem ze szkła niskoemisyjnego, bezbarwne.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań pełne antywłamaniowe klasy C w okleinie z wizjerem, łańcuchem sztywnym i progiem, oraz z oznaczeniem numeru lokalu.

Balkony

Tarasy / Loggie / Przegrody / ogródki: Płytki gresowe, antypoślizgowe, mrozoodporne z cokolikiem, balustrady zewnętrzne stalowe ocynkowane malowane, w miejscach przewidzianych w projekcie, przegrody w miejscach przewidzianych w projekcie z płyt HPL na konstrukcji stalowej, ogrodzenie ogródków pełne z betonu architektonicznego obsadzone żywopłotem, na części ażurowe stalowe malowane na kolor grafitowy.

Posadzka

Wylewka cementowa.

Ściany

W pomieszczeniach mieszkalnych ściany tynkowane gipsem (impregnowane), jednokrotnie malowane. W łazienkach ściany tynkowane ( tynk gipsowy wykonany „na ostro” lub tynk cementowo – wapienny zatarty na ostro ), bez malowania.

Sufity

Tynk gipsowy impregnowany, jednokrotnie malowane.

Parapety zewnętrzne

Z blachy ocynkowanej malowanej proszkowo.

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja RTV, AZART, TV SAT, instalacja telefoniczna, instalacja domofonowa z osprzętem i dzwonkiem.

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Wentylacja

Grawitacyjna ze wspomaganiem hybrydowym. W kuchni dodatkowy pion do podłączenia okapu kuchennego.

Wyposażenie łazienki

Podejścia do odbiorników w miejscach przewidzianych w projekcie (pralka, umywalka, miska ustępowa, wanna) w warstwach posadzkowych lub do obudowy. Bez urządzeń sanitarnych i armatury czerpalnej, gniazdo elektryczne przy grzejniku. Instalacja wodna i c.o. - podposadzkowa (rury z tworzywa sztucznego).

Wyposażenie kuchni

Instalacja wodna i kanalizacyjna. Instalacja elektryczna - trójfazowa przy kuchniach elektrycznych. Podejścia do zamontowania urządzeń (zlewozmywak z baterią sztorcową, lodówką, zmywarką, okap kuchenny).

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Dom Development S.A.

Dom Development S.A.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Wierna 24
    Warszawa

+48 22 ...

Wiadomości o deweloperze