Stoisko dewelopera Dom Development S.A.

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Apartamenty Park Szczęśliwicki - mieszkania na sprzedaż

Warszawa, Szczęśliwice, ul. Przy Parku 6

Dom Development S.A.
  • liczba ofert 2

  • powierzchnie 48 m2 - 58 m2

  • liczba pokoi 2

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Powierzchnie mieszkań 48 - 58 m2
Liczba pokoi 2
Wysokość pomieszczeń 273 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 4
Liczba mieszkań wszystkich 46, dostępnych 2
Liczba kondygnacji naziemnych od 2 do 4
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe balkon, ogródek
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie nie posiada
Rozpoczęcie budowy 3 kw. 2017 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, rowerownia, videodomofon, własna kotłownia
Przyroda park, staw
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Apartamenty Park Szczęśliwicki

Apartamenty Park Szczęśliwicki

Apartamenty Park Szczęśliwicki to okazja do zamieszkania w wyjątkowej okolicy Parku Szczęśliwickiego, w enklawie stylu i zieleni. To możliwość życia w ciszy w środku miasta. Niezwykła lokalizacja na Ochocie oraz lekkość i elegancja całego osiedla dawać będą radość i poczucie satysfakcji z codziennego życia.

Apartamenty Park Szczęśliwicki to cztery kameralne, stylowo zaprojektowane wille miejskie o wysokości trzech pięter. W każdym z nich znajdą się wysokiej klasy apartamenty z garażem podziemnym.

Apartamenty Park Szczęśliwicki to kameralna architektura, która doskonale wpisze się w otaczający krajobraz – modernizm w nowoczesnym wydaniu. Prostą formę budynków podkreślą duże przeszklenia okien w konstrukcji drewnianej, oraz zróżnicowane materiały elewacyjne i podziały boniami. Kolorystyka elewacji utrzymana będzie w jasnych, ciepłych barwach.

W wykończeniu zastosowano modne okładziny oraz szlachetny piaskowiec. Balustrady tarasów i balkonów wykonane będą z bezpiecznego, hartowanego szkła.

W przestrzeni wspólnej zaprojektowano bogate aranżacje zieleni i elementy małej architektury. Znajdzie się też miejsce do rekreacji z placem zabaw dla dzieci.

Inwestycja Apartamenty Park Szczęśliwicki składa się z 4 budynków w których łącznie znajduje się 46 lokali mieszkalnych o powierzchni od 48 do 58 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Apartamenty Park Szczęśliwicki są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Park Szczęśliwicki pozostały w sprzedaży 2 mieszkania o powierzchni od 48 do 58 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. W odległości 450 metrów od inwestycji Apartamenty Park Szczęśliwicki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: PRZY PARKU 01. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Park Szczęśliwicki znajduje się 47 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Piotruś Pan. Przedszkole niepubliczne w odległości 250 m, Przedszkole i Akademia Maluszka "Złote Smoczki" w odległości 450 m, Warsaw Study Centre (Ochota) w odległości 500 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m Centrum Probalance, w odległości 450 m Przy Parku. Apteka, w odległości 450 m Amer Dental. Klinika stomatologiczna. W okolicy znajdują się sklepy: Pub Żywiecki w odległości 350 m, Pub Stara Kuźnia w odległości 350 m, Rynek Włodarzy w odległości 400 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Global Fitness w odległości 100 m, Park Szczęśliwicki w odległości 300 m, Gravitan Health and Sport Clubs w odległości 550 m.

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Park Szczęśliwicki są dostępne 2 oferty

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
D.12 2 47,86 m2 3 zapytaj o cenęZobacz
C.4 2 57,71 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Dom Development S.A.

Dom Development S.A.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Sobieskiego 112,
    Warszawa, Mokotów

+48 22 ...

Wiadomości o deweloperze