Stoisko dewelopera City Villa sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Villa Merkury - mieszkania na sprzedaż

Warszawa, Górce, ul. Narwik 18

City Villa sp. z o.o.
  • liczba ofert 1

  • ceny za m2 7 800 

  • powierzchnie 107 m2

  • liczba pokoi 5

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 836 004 zł
Ceny za m2 7 800 zł
Powierzchnie mieszkań 107 m2
Liczba pokoi 5
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 1
Liczba mieszkań wszystkich 53, dostępnych 1
Liczba kondygnacji naziemnych 4
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe balkon
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne (69 miejsc)
Komórki lokatorskie posiada - 39, cena: 3500 zł/m2
Rozpoczęcie budowy 4 kw. 2016 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, winda, videodomofon, własna kotłownia
Przyroda park, las, staw
Opis płatności według harmonogramu płatności. wpłaty dokonywane po zakończeniu realizacji każdego etapu zgodnie z poniższymi terminami: i etap 22 % - a) 10 % płatność do 7 dni od podpisania umowy deweloperskiej b) 12 % płatność do 7 dni od podpisania umowy deweloperskiej lub po otrzymaniu decyzji kredytowej (do 60 dni) ii etap 10 % - płatność do 7 dni od podpisania umowy deweloperskiej lub po otrzymaniu decyzji kredytowej (do 60 dni) iii etap 10 % - płatność do 30.04.2018 r. iv etap 11% - płatność do 30.05.2018 r. v etap 11% - płatność do 31.10.2018 r. vi etap 11% - płatność do 31.10.2018 r. vii etap 12% - płatność do 30.11.2018 r. viii etap 13 % - płatność do 30.11.2018 r.
Warunki rezerwacji informacje w biurze sprzedaży oraz pod nr tel. 781 305 305
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Villa Merkury

Villa Merkury to oaza ciszy i spokoju położona w samym sercu Bemowa. Nowa, kameralna inwestycja licząca zaledwie 53 lokale mieszkalne o najbardziej pożądanych metrażach od 37 do 106 m2 sprawia, że każdy znajdzie tu swoje miejsce na ziemi. Komfortowe rozkłady mieszkań 2-5 pokojowych w projekcie, który wyróżnia jasny i nowoczesny budynek oraz spójna architektura.

Na parterach znajdować się będą funkcjonalne ogródki, przynależne do mieszkań, na ostatniej kondygnacji zaś, zaprojektowane zostały z ogromną starannością przestronne tarasy, na których z przyjemnością będzie można wypić poranną kawę w słoneczny wiosenny poranek. Zabudowę ukształtowano w sposób umożliwiający optymalne zagospodarowanie działki. W trosce o najmłodszych mieszkańców, na terenie inwestycji zaplanowany został plac zabaw dla dzieci.

Inwestycja Villa Merkury składa się z 1 budynku w którym łącznie znajdują się 53 lokale mieszkalne o powierzchni 107 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Villa Merkury są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper City Villa sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Villa Merkury pozostało w sprzedaży 1 mieszkanie o powierzchni 107 metrów kwadratowych w cenie od 7 800 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. W odległości 50 metrów od inwestycji Villa Merkury znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: NARWIK 02. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Merkury znajduje się 50 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Nr 40 Oddział w odległości 350 m, Puchatek. Przedszkole niepubliczne w odległości 400 m, Akademia Lwa - szkoła sztuk walki w odległości 400 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m Salon Experience - Fryzjer Manicure Pedicure Kosmetyka, w odległości 150 m BRM. Dermatologia. Rejman-Majewska B., w odległości 200 m Lorey Studio Urody. W okolicy znajdują się sklepy: Delikatesy Corner w odległości 150 m, Studio Urody Lorey w odległości 150 m, Pizzeria & Ristorante La Pancia Piena w odległości 200 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Exo Fitness w odległości 200 m, Fitness Club "Butterfly" w odległości 300 m, Green Rabbit Ogrody w odległości 450 m.

W sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, centra handlowe oraz punkty usługowe, dzięki temu przyszli mieszkańcy będą mieli możliwość korzystania z istniejącej już infrastruktury, mając ją na wyciągnięcie ręki. Dostęp do rozbudowanej sieci komunikacyjnej sprawia, że inwestycja nabiera znacznej atrakcyjności. Zaledwie 350 metrów dzieli nas od planowanej stacji metra Lazurowa, kilkaset metrów od trasy S8 oraz ok. 100 metrów od najbliższego przystanku autobusowego. Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej lokalizacja: bliskość licznych terenów zielonych, parków, lasów oraz Aleja Sportów Miejskich Bemowo to idealne rozwiązanie dla osób lubiących aktywne spędzanie czasu.

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Villa Merkury jest dostępna 1 oferta

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
47.C 5 107,18 m2 2 836 004 zł
7 800 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
City Villa sp. z o.o.

City Villa sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Narwik 22
    Warszawa

+48 781...