Stoisko dewelopera ATAL S.A.

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Nowa Grochowska - lokale użytkowe na sprzedaż

Warszawa, Gocławek, ul. Grochowska

ATAL S.A.
 • liczba ofert 3

 • ceny za m2 6 900  - 7 500 

 • powierzchnie 29 m2 - 119 m2

 • termin oddania 4 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 200 928 zł
Ceny za m2 6 900 - 7 500 zł
Powierzchnie lokali użytkowych 29 - 119 m2
Wysokość pomieszczeń 275 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 3
Liczba lokali użytkowych wszystkich 3, dostępnych 3
Liczba kondygnacji naziemnych od 6 do 9
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2018 roku
Termin oddania 4 kw. 2020 roku
Rodzaj własności odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Udogodnienia ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda park
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Nowa Grochowska

Nowa Grochowska to szeroko zakrojona inwestycja mieszkaniowa, która zostanie zlokalizowana nieopodal ulicy Grochowskiej i Ostrobramskiej, w dzielnicy Praga-Południe. Projektowana zabudowa stworzy bogatą ofertę mieszkaniową.

Inwestycja Nowa Grochowska to nowa jakość na mapie Warszawy. W pierwszym etapie wzniesiony zostanie dziewięciokondygnacyjny budynek mieszkaniowy. Dzięki nowoczesnej i efektownie zaprojektowanej architekturze, Nowa Grochowska stanie się ozdobą i wizytówką tej części miasta.

Nowa Grochowska

Pierwszy etap inwestycji Nowa Grochowska obejmie budowę jednego budynku o ciekawej architekturze z zabudową kaskadową od czwartej do dziewiątej kondygnacji. Ta część dzielnicy wyróżni się estetycznym oraz minimalistycznym kształtem. W tym etapie powstanie 155 mieszkań o zróżnicowanych układach oraz metrażach od 37 do 130 mkw. Wszystkie lokale mieszkaniowe zaprojektowano z troską o ergonomiczną przestrzeń i łatwą aranżację. Duże przeszklenia oraz efektowne balkony nadadzą zabudowie nowoczesnego i eleganckiego charakteru, a stonowana kolorystyka elewacji i ciekawy układ bryły budynków sprawiają, że osiedle oraz otaczająca je zabudowa będą miały spójny charakter.

Przestrzeń mieszkaniową powiększą przestronne balkony z pojemnymi schowkami, z których roztaczać się będzie widok na całą okolicę. W budynku zaprojektowano 4 lokale usługowe, 151 miejsc parkingowych w garażu oraz 13 miejsc postojowych zewnętrznych. W trosce o środowisko powstanie 21 miejsc postojowych z możliwością ładowania samochodów elektrycznych. Otoczenie zabudowy i wszystkie części wspólne zyskają estetyczne i nowoczesne wykończenie. Zaprojektowane chodniki oraz minimalistyczne trawniki dodadzą osiedlu ponadczasowej elegancji.

Nowa Grochowska Budynek B

W drugim etapie powstanie VI kondygnacyjny budynek, spójny architektonicznie z pierwszym etapem inwestycji. Na przyszłych lokatorów będzie czekać 114 przestronnych mieszkań o układach od 1 do 4 pokoi i metrażach od 34,07 do 95,80 mkw. Każde z mieszkań będzie posiadać balkon lub taras o powierzchni nawet do 75 mkw. Na większości balkonów znajdą się funkcjonalne schowki. Dla zmotoryzowanych na terenie inwestycji zaprojektowano parking podziemny na 127 samochodów, w tym miejsca rodzinne oraz miejsca ECO umożliwiające ładowanie samochodów elektrycznych. W budynku zaprojektowano również 22 komórki lokatorskie. Na parterze budynku znajdzie się natomiast 1 lokal usługowy o powierzchni 29,12 mkw.

Inwestycja Nowa Grochowska składa się z 3 budynków, w których łącznie znajdują się 3 lokale użytkowe o powierzchni od 29 m2 do 119 m2. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe lokale użytkowe znajdujące się w inwestycji Nowa Grochowska są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Deweloper ATAL S.A. przewidział miejsca postojowe naziemne oraz miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Nowa Grochowska pozostały w sprzedaży 3 lokale o powierzchni od 29 m2 do 119 m2 w cenie od 6 900 zł/m2.

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra. W odległości 200 metrów od inwestycji Nowa Grochowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: GOCŁAWEK 02. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Grochowska znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Kindergarten No. 46 w odległości 350 m, Przedszkole nr 46 "W Krainie Baśni" w odległości 350 m, Kolorowe Kredki. Niepubliczne Przedszkole nr 227 w odległości 400 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m Goldmann HSH Sp. z o.o. Dodatki dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego, w odległości 200 m APTEKA DR ZDROWIE, w odległości 300 m Pracownia Psychologiczna "Psychotechnika". W okolicy znajdują się sklepy: Telepizza Poland Sp. z o.o. w odległości 150 m, Pekao S.A. X Oddział w Warszawie w odległości 150 m, PeKaO SA w odległości 150 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Kemping Turysta w odległości 50 m, Fitness Club S4- klub fitness Warszawa, Praga Południe w odległości 150 m, Veroni Fitness. Studio Duende w odległości 650 m.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Nowa Grochowska są dostępne 3 oferty

Określ jakiego lokalu użytkowego poszukujesz

Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
A1.U1 1 119,45 m2 Parter 824 205 zł
6 900 zł/m2
Zobacz
A2.U2 1 38,52 m2 Parter 288 900 zł
7 500 zł/m2
Zobacz
B.U1 1 29,12 m2 Parter 200 928 zł
6 900 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
ATAL S.A.

ATAL S.A.

Strona internetowa inwestycji
 • Biuro sprzedaży
 • ul. św. Wincentego 90B/Płosa,
  Budynek H1 lok. U1
  03-531 Warszawa

+48 22 ...

Wiadomości o deweloperze