Stoisko dewelopera Apartamenty Finlandzka 4

Targi Mieszkaniowe mazowieckie

Apartamenty Finlandzka 4 - mieszkania na sprzedaż

Warszawa, Saska Kępa, ul. Finlandzka 4

Apartamenty Finlandzka 4
  • liczba ofert 3

  • powierzchnie 46 m2 - 194 m2

  • liczba pokoi 2 - 5

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Powierzchnie mieszkań 46 - 194 m2
Liczba pokoi 2 - 5
Wysokość pomieszczeń 274 - 550 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski podwyższony

Bardzo wysoki standard wykończenia z piaskowcem na elewacji, barierkami ze szkła bezpiecznego i wykończeniem części wspólnych budynku. Do tego duże drewniane okna. W większych apartamentach przewidziano miejsce na prawdziwy kominek.

Liczba budynków 1
Liczba mieszkań wszystkich 6, dostępnych 3
Liczba kondygnacji naziemnych 4
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe balkon
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne (8 miejsc)
Komórki lokatorskie posiada - 6, Metraż 3,10m2 - 4,33m2; cena 9612 zł/m2
Rozpoczęcie budowy 1 kw. 2018 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia winda, monitoring, teren ogrodzony, internet, videodomofon
Przyroda park, rzeka
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Apartamenty Finlandzka 4

Willa miejska Finlandzka 4 to sześć apartamentów o metrażach od 34 m² do 147 m² z możliwością łączenia lokali. Apartamenty na parterze mają piękne ogródki od zachodniej strony, zaś apartament na ostatnim piętrze ma salon otwarty na dwie kondygnacje.

Części wspólne w kamieniu wzbogacają elementy rzeźb i stali. Garaż podziemny z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi pozwolą na swobodne parkowanie oraz przechowywanie potrzebnych rzeczy. Unikatowe jest to, że dbamy o dobre sąsiedztwo przyszłych mieszkańców, czyli w procesie sprzedaży korzystamy głównie z rekomendacji, pamiętając, że nasze miejsce to nie tylko cztery ściany apartamentu.

Architekt projektując Finlandzka 4 odniósł się do klimatu zabudowy Saskiej Kępy. Kubistyczna forma, niewielka bryła budynku, elegancja i prostota zarazem. Willa przy Finlandzkiej 4 ma sprawiać wrażenie, że przywrócono Saskiej brakujące miejsce. Jedynie nowoczesne rozwiązania zdradzają, że jest to produkt XXI wieku. Mieszkanie w kameralnym apartamencie wyposażonym w kominek, przygotowanie do klimatyzacji oraz systemy monitoringu dają poczucie spokoju i wygody.

Patrząc zaś na lokalizację, trudno znaleźć wiele takich miejsc, gdzie w spokojnym i cichym otoczeniu jesteśmy praktycznie w centrum miasta. Projektowanie i aranżacja wnętrz w tym apartamentowcu może okazać się wspaniała przygoda. Poszczególne mieszkania zostały zaprojektowane wyjątkowo optymalnie i naprawdę trudno znaleźć lepszy pomysł na układ pomieszczeń. Przykładowe wizualizacje przygotowane przez naszych architektów odsłaniają jedynie fragment potencjału jaki można wykorzystać przy urządzaniu swojego nowego Adresu przy Finlandzkiej 4.

Inwestycja Apartamenty Finlandzka 4 składa się z 1 budynku w którym łącznie znajduje się 6 lokali mieszkalnych o powierzchni od 46 do 194 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Apartamenty Finlandzka 4 są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Apartamenty Finlandzka 4 przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Finlandzka 4 pozostały w sprzedaży 3 mieszkania o powierzchni od 46 do 194 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra. W odległości 200 metrów od inwestycji Apartamenty Finlandzka 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Rondo Waszyngtona. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Finlandzka 4 znajdują się 42 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Lekcje i Nauka Śpiewu, Warsztaty Wokalne, EGOsing Emisja Głosu. w odległości 150 m, Przedszkole nr 292 w odległości 200 m, Przedszkole Nr 292 w odległości 250 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m Rutkowski K., lek. med. ginekolog. Gabinet, w odległości 50 m Gabinet Logopedyczny Logopeda Dziecięcy Mgr Ewa Truszkowska, w odległości 100 m Smart and Happy. Usługi psychologiczno-pedagogiczne. W okolicy znajdują się sklepy: Dolce & Vegan w odległości 150 m, SUSPENZO projektowanie wnętrz, architektura w odległości 150 m, PKO Bank Polski w odległości 150 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Herkules. Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w odległości 300 m, Zieleniecka w odległości 450 m, Stadion Narodowy w odległości 500 m.

Saska Kępa to nie tylko historia. To nie tylko artystyczny klimat i mnóstwo miejsc z genialna kuchnia. Saska Kępa to miejsce międzynarodowe nie tylko poprzez nazwy ulic, ale to miejsce łączące kultury i klimat z różnych stron świata. Nigdzie indziej nie można tak cudownie zatopić się w tętno miasta i poczuć, że właśnie jesteśmy jego częścią.

Wygodę gwarantują najnowocześniejsze rozwiązania przestrzenne i architektoniczne. Pełny komfort życia zapewnia świetną i dobrze skomunikowana lokalizacja blisko Centrum. Saska Kępa jest dzielnica wyjątkowa. Własnie dlatego to miejsce wybraliśmy na nasza inwestycje , w której znajdzie się tylko sześć apartamentów. Naszym celem było stworzenie budynku dla osób ceniących jakość i komfort.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Finlandzka 4 są dostępne 3 oferty

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
M5/M6 2 194,00 m2 2 zapytaj o cenęZobacz
M3 2 46,46 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
M6 5 148,09 m2 2 zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Apartamenty Finlandzka 4

Apartamenty Finlandzka 4

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Wilanowska 14/51
    00-422 Warszawa

+48 513...