Nowe lokale użytkowe w Mińsku Mazowieckim

Hala targowa mazowieckie - Mińsk Mazowiecki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Mińsku Mazowieckim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Mińsku Mazowieckim

Mińsk Mazowiecki to miasto we wschodniej części województwa mazowieckiego, położone w odległości 38 km od centrum Warszawy. Na obszarze o powierzchni ok. 13 km2 zamieszkuje prawie 40 tys. mieszkańców. W mieście dominuje niska zabudowa handlowo-usługowa i mieszkaniowa, na którą składają się bloki o 2 lub 4 kondygnacjach i domy jednorodzinne. Występuje tutaj zarówno dawne drewniane budownictwo, jak i socrealistyczne czy nowoczesne obiekty. Zabytkami są stylowe wille, kamienice i pałace, np. Pałac Dernałowiczów i Pałac Łubieńskich. W części południowej znajdują się zakłady przemysłowe, m.in. Fabryka Urządzeń Dźwigowych, Harper Hygienics i zakłady obuwia Bartek. Zieleń miejska to skwery i tereny leśno-parkowe, jak Park Dernałowiczów czy Leśnictwo Stankowizna, a także łąki i lasy należące do Mińskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.

W Mińsku Mazowieckim aktualnie jest na sprzedaż 202 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 12 inwestycjach deweloperskich, z których 17 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Mińsku Mazowieckim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 29,00 do 89,00 m2, w tym:

  • 21 mieszkań 1-pokojowych,
  • 44 mieszkania 2-pokojowych,
  • 100 mieszkań 3-pokojowych,
  • 23 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Mińsku Mazowieckim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Mińsku Mazowieckim wynoszą od 4 800 zł do 6 200 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Mińsku Mazowieckim kosztuje 167 128 zł.

W Mińsku Mazowieckim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane lokale użytkowe w Mińsku Mazowieckim

Podobne lokalizacje