Nowe lokale użytkowe na Białołęce

Hala targowa mazowieckie - Białołęka

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Białołęce. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Białołęce

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Na Białołęce aktualnie jest na sprzedaż 2 841 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 59 inwestycjach deweloperskich, z których 260 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

5 ofert nowych mieszkań spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikują się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy na Białołęce mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 161,00 m2, w tym:

  • 65 mieszkań 1-pokojowych,
  • 972 mieszkania 2-pokojowych,
  • 1 357 mieszkań 3-pokojowych,
  • 319 mieszkań 4-pokojowych,
  • 15 mieszkań 5-pokojowych,
  • 5 mieszkań 6-pokojowych.

Ceny mieszkań na Białołęce

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Białołęce wynoszą od 3 900 zł do 9 900 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Białołęce kosztuje 191 809 zł.

Ceny domów na Białołęce

Na Białołęce mamy 86 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 64,00 do 266,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Białołęce wynoszą od 2 593 zł do 6 018 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Białołęce kosztuje 366 000 zł.

Aktualnie w na Białołęce deweloperzy przygotowali 5 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane lokale użytkowe na Białołęce

Lokale użytkowe na Białołęce

Podobne lokalizacje