Nowe lokale użytkowe w Płocku

Hala targowa mazowieckie - Płock

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Płocku. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Płocku

Płock to miasto na prawach powiatu na Pojezierzu Dobrzyńskim w Kotlinie Płockiej. Historyczna stolica Mazowsza, ulokowana jest nad malowniczą doliną Wisły. Główna część miasta znajduje się na jej prawym brzegu , na wzniesieniu o wysokość 50 m. O bogatej historii okolicy świadczą stare kościoły i bazyliki. Gotyckie pochodzenie Płocka sprawiło, że miasto zostało wpisane do Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego. Godnym uwagi jest również hejnał Płocki. Codziennie, w samo południe z wieży ratuszowej na Starym Rynku odgrywany jest przez trębacza.

Miasto słynie jednak nie tylko z zabytków. Jako krajowy potentat rynku paliw płynnych daje zatrudnienie wielu mieszkańcom regionu. Na terenie miasta powstał nawet park przemysłowo- technologiczny. Na bardzo wysokim poziomie jest także kultura. Tetr Dramatyczny, Orkiestra Symfoniczna, galerie przyciągają melomanów i fanatyków sztuki. Mieszkańcy miasta nie mogą liczyć na nudę. Okoliczne zabytki, stary rynek, liczne szlaki turystyczne, Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy dają okazję do aktywnego spędzania czasu wolnego. W mieście działają 24 bezpłatne hotspoty, które umożliwiają korzystanie z sieci na terenie całego miasta.

W Płocku aktualnie jest na sprzedaż 90 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Płocku mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 33,00 do 67,00 m2, w tym:

  • 30 mieszkań 2-pokojowych,
  • 45 mieszkań 3-pokojowych,
  • 15 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Płocku

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Płocku wynoszą od 4 600 zł do 4 990 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Płocku kosztuje 159 696 zł.

W Płocku nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje