Nowe lokale użytkowe na Mokotowie

Hala targowa mazowieckie - Mokotów

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Mokotowie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Mokotowie

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Na Mokotowie aktualnie jest na sprzedaż 2 595 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 64 inwestycjach deweloperskich, z których 164 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Mokotowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 205,00 m2, w tym:

  • 128 mieszkań 1-pokojowych,
  • 839 mieszkań 2-pokojowych,
  • 1 088 mieszkań 3-pokojowych,
  • 390 mieszkań 4-pokojowych,
  • 76 mieszkań 5-pokojowych,
  • 6 mieszkań 6-pokojowych.

Ceny mieszkań na Mokotowie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Mokotowie wynoszą od 7 500 zł do 22 000 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Mokotowie kosztuje 279 191 zł.

Ceny domów na Mokotowie

Na Mokotowie mamy 18 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 196,00 do 220,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Mokotowie wynoszą od 11 478 zł do 17 142 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Mokotowie kosztuje 2 399 785 zł.

Aktualnie w na Mokotowie deweloperzy przygotowali 7 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 2 nieruchomościach. Na Mokotowie mamy także 1 ofertę last minute.

Polecane lokale użytkowe na Mokotowie

Lokale użytkowe na Mokotowie

Podobne lokalizacje