Nowe lokale użytkowe na Mokotowie

Hala targowa mazowieckie - Mokotów

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Mokotowie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Mokotowie

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Na Mokotowie aktualnie jest na sprzedaż 2 095 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 54 inwestycjach deweloperskich, z których 254 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Mokotowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 24,00 do 265,00 m2, w tym:

  • 147 mieszkań 1-pokojowych,
  • 574 mieszkania 2-pokojowych,
  • 872 mieszkania 3-pokojowych,
  • 360 mieszkań 4-pokojowych,
  • 80 mieszkań 5-pokojowych,
  • 8 mieszkań 6-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 7-pokojowych.

Ceny mieszkań na Mokotowie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Mokotowie wynoszą od 7 600 zł do 22 000 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Mokotowie kosztuje 274 191 zł.

Ceny domów na Mokotowie

Na Mokotowie mamy 18 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 196,00 do 308,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Mokotowie wynoszą od 9 956 zł do 17 544 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Mokotowie kosztuje 2 399 785 zł.

Aktualnie w na Mokotowie deweloperzy przygotowali 4 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 2 nieruchomościach.

Polecane lokale użytkowe na Mokotowie

Lokale użytkowe na Mokotowie

Podobne lokalizacje