Nowe domy na Bemowie

Hala targowa Mazowieckie - Bemowo

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Bemowie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Bemowie

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Na Bemowie aktualnie jest na sprzedaż 827 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 29 inwestycjach deweloperskich, z których 64 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Bemowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 27,00 do 135,00 m2, w tym:

  • 33 mieszkania 1-pokojowych,
  • 287 mieszkań 2-pokojowych,
  • 316 mieszkań 3-pokojowych,
  • 113 mieszkań 4-pokojowych,
  • 17 mieszkań 5-pokojowych,
  • 3 mieszkania 6-pokojowych.

Ceny mieszkań na Bemowie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Bemowie wynoszą od 6 182 zł do 15 149 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Bemowie kosztuje 249 657 zł.

Ceny domów na Bemowie

Na Bemowie mamy 36 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 153,00 do 161,00 m2.

Aktualnie w na Bemowie deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne.

Polecane domy na Bemowie

Domy na sprzedaż na Bemowie

Podobne lokalizacje