Nowe domy na Ursynowie

Hala targowa mazowieckie - Ursynów

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Ursynowie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Ursynowie

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Na Ursynowie aktualnie jest na sprzedaż 637 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 25 inwestycjach deweloperskich, z których 233 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Ursynowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 27,00 do 145,00 m2, w tym:

  • 26 mieszkań 1-pokojowych,
  • 149 mieszkań 2-pokojowych,
  • 232 mieszkania 3-pokojowych,
  • 90 mieszkań 4-pokojowych,
  • 8 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Ursynowie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Ursynowie wynoszą od 4 545 zł do 15 000 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Ursynowie kosztuje 230 808 zł.

Ceny domów na Ursynowie

Na Ursynowie mamy 122 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 63,00 do 258,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Ursynowie wynoszą od 5 265 zł do 14 209 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Ursynowie kosztuje 389 000 zł.

Aktualnie w na Ursynowie deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane domy na Ursynowie

Domy na sprzedaż na Ursynowie

Podobne lokalizacje