Nowe domy na Żoliborzu

Hala targowa mazowieckie - Żoliborz

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Żoliborzu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Żoliborzu

Najmniejsza wśród warszawskich dzielnic znajduje się nad samą Wisłą, w lewobrzeżnej części miasta i słynie z piękna willowej zabudowy harmonijnie wkomponowanej w zieleń parków i ogrodów, stąd nazwa Żoliborz, czyli „piękny brzeg” (joli bord). Żoliborz to miejsce kameralne i pełne uroku – na jedną osobę przypada 50 m2 zieleni, a zarazem dzielnica ekskluzywna, w której mieszkały niegdyś elity intelektualne. Oprócz willi, występuje tutaj niska zabudowa wielorodzinna, a w postindustrialnej części powstają nowe osiedla mieszkaniowe. Wysokie bloki znajdują się jedynie na Marymoncie. Do najpiękniejszych zakątków należy miasto-ogród Żoliborz Oficerski, ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego, a ważnym miejscem pamięci – Cmentarz na Powązkach. Osadzona na piaszczystej skarpie plaża z Boogaloo Beach Barem to popularna strefa rekreacyjna. Atutem Żoliborza jest niewielka odległość do centrum, gdzie w kilka minut można dojechać autobusem, tramwajem lub metrem.

Na Żoliborzu aktualnie jest na sprzedaż 906 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 17 inwestycjach deweloperskich, z których 235 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Żoliborzu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 17,00 do 171,00 m2, w tym:

  • 152 mieszkania 1-pokojowych,
  • 316 mieszkań 2-pokojowych,
  • 339 mieszkań 3-pokojowych,
  • 62 mieszkania 4-pokojowych,
  • 3 mieszkania 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Żoliborzu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Żoliborzu wynoszą od 9 750 zł do 16 542 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Żoliborzu kosztuje 289 852 zł.

Na Żoliborzu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w na Żoliborzu deweloperzy przygotowali 3 atrakcyjne oferty promocyjne.

Domy na sprzedaż na Żoliborzu

Podobne lokalizacje