Nowe domy w powiecie płockim

Hala targowa mazowieckie - płocki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie płockim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie płockim

Powiat płocki został utworzony w ramach reformy administracyjnej w 1999 roku. Jest częścią województwa mazowieckiego, a jednocześnie jednym z największych powiatów w województwie i kraju. Składają się na niego: gminy miejskie: Drobin, Gąbin, Wyszogród i gminy wiejskie: Bielsk, Bodzanów, Brudzeń Duży, Bulkowo, Łąck, Mała Wieś, Nowy Duninów, Radzanowo, Słubice, Słupno, Stara Biała, Staroźreby. Ciekawostką jest, że większość nazw własnych (miejscowości, rzek itp.) są często jednym śladem przeszłości powiatu. Przykładem są nazwy: Bielsk - utworzone od słowa biel, czyli mokradło, bagnista łąka, Zakrzewo - od miejsca położonego za krzakami, czy nazwy wsi: Staroźreby - żreb, czyli miara roli, łan, Kobylniki - od hodowli koni oraz Kuchary czy Szewce - od wykonywanego zawodu.

W powiecie płockim aktualnie jest na sprzedaż 90 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie płockim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 33,00 do 67,00 m2, w tym:

  • 30 mieszkań 2-pokojowych,
  • 45 mieszkań 3-pokojowych,
  • 15 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie płockim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie płockim wynoszą od 4 600 zł do 4 990 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie płockim kosztuje 159 696 zł.

W powiecie płockim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Domy na sprzedaż w powiecie płockim

    Podobne lokalizacje