Nowe domy w powiecie legionowskim

Hala targowa mazowieckie - legionowski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie legionowskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie legionowskim

Usytuowany w centralnej części Niziny Mazowieckiej, w widłach Wisły i Narwi, powiat legionowski zajmuje powierzchnię ok. 389 km2 i jest najgęściej zaludnionym powiatem w Polsce. Duża liczba ludności sięgająca ok. 108 tys. wynika z atrakcyjności miejsca: malowniczego krajobrazu, spokoju okolic, bliskości Warszawy oraz dobrych połączeń komunikacyjnych ze stolicą. Powiat legionowski to popularne miejsce wypoczynku, bowiem znaczna część jego terenu leży w obrębie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Znajduje się tutaj 10 rezerwatów przyrody, a strefami rekreacji są ośrodki wypoczynkowe nad Zalewem Zegrzyńskim, m.in. Dzika Plaża z kąpieliskiem w Nieporęcie oraz plaża, molo i kąpielisko w Serocku. Na terenie powiatu dominuje niska zabudowa, zaś rozwijają się: rolnictwo, usługi i handel. Dogodnym sposobem komunikacji z Warszawą są linie Szybkiej Kolei Miejskiej (S3 i S9) i linie autobusowe. Przebiegają tędy drogi krajowe nr 61 i nr 62 oraz trasa europejska E77.

W powiecie legionowskim aktualnie jest na sprzedaż 201 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 11 inwestycjach deweloperskich, z których 4 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie legionowskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 27,00 do 149,00 m2, w tym:

  • 43 mieszkania 1-pokojowych,
  • 43 mieszkania 2-pokojowych,
  • 68 mieszkań 3-pokojowych,
  • 20 mieszkań 4-pokojowych,
  • 5 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie legionowskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie legionowskim wynoszą od 3 690 zł do 11 193 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie legionowskim kosztuje 225 902 zł.

Ceny domów w powiecie legionowskim

W powiecie legionowskim mamy 21 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 83,00 do 266,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie legionowskim wynoszą od 2 593 zł do 5 600 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie legionowskim kosztuje 452 841 zł.

Aktualnie w w powiecie legionowskim deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną.

Polecane domy w powiecie legionowskim

Domy na sprzedaż w powiecie legionowskim

Podobne lokalizacje