Nowe domy w powiecie legionowskim

Hala targowa mazowieckie - legionowski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie legionowskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie legionowskim

Usytuowany w centralnej części Niziny Mazowieckiej, w widłach Wisły i Narwi, powiat legionowski zajmuje powierzchnię ok. 389 km2 i jest najgęściej zaludnionym powiatem w Polsce. Duża liczba ludności sięgająca ok. 108 tys. wynika z atrakcyjności miejsca: malowniczego krajobrazu, spokoju okolic, bliskości Warszawy oraz dobrych połączeń komunikacyjnych ze stolicą. Powiat legionowski to popularne miejsce wypoczynku, bowiem znaczna część jego terenu leży w obrębie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Znajduje się tutaj 10 rezerwatów przyrody, a strefami rekreacji są ośrodki wypoczynkowe nad Zalewem Zegrzyńskim, m.in. Dzika Plaża z kąpieliskiem w Nieporęcie oraz plaża, molo i kąpielisko w Serocku. Na terenie powiatu dominuje niska zabudowa, zaś rozwijają się: rolnictwo, usługi i handel. Dogodnym sposobem komunikacji z Warszawą są linie Szybkiej Kolei Miejskiej (S3 i S9) i linie autobusowe. Przebiegają tędy drogi krajowe nr 61 i nr 62 oraz trasa europejska E77.

W powiecie legionowskim aktualnie jest na sprzedaż 260 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 13 inwestycjach deweloperskich, z których 15 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie legionowskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 27,00 do 149,00 m2, w tym:

  • 55 mieszkań 1-pokojowych,
  • 79 mieszkań 2-pokojowych,
  • 80 mieszkań 3-pokojowych,
  • 20 mieszkań 4-pokojowych,
  • 4 mieszkania 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie legionowskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie legionowskim wynoszą od 3 917 zł do 10 633 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie legionowskim kosztuje 259 468 zł.

Ceny domów w powiecie legionowskim

W powiecie legionowskim mamy 21 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 91,00 do 266,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie legionowskim wynoszą od 2 593 zł do 5 900 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie legionowskim kosztuje 486 208 zł.

Aktualnie w w powiecie legionowskim deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane domy w powiecie legionowskim

Wybrane promocje w powiecie legionowskim

Wszystkie promocje

Domy na sprzedaż w powiecie legionowskim

Podobne lokalizacje