Nowe mieszkania w Piasecznie

Hala targowa mazowieckie - Piaseczno

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Piasecznie. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Piasecznie

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej, położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Na obszarze o powierzchni ok. 16 km2 mieszkają 44 tys. osób, a liczba ludności wciąż wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skatepark, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

W Piasecznie aktualnie jest na sprzedaż 269 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 21 inwestycjach deweloperskich, z których 121 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Piasecznie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 296,00 m2, w tym:

  • 5 mieszkań 1-pokojowych,
  • 74 mieszkania 2-pokojowych,
  • 94 mieszkania 3-pokojowych,
  • 35 mieszkań 4-pokojowych,
  • 6 mieszkań 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 7-pokojowych.

Ceny mieszkań w Piasecznie

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Piasecznie wynoszą od 3 555 zł do 8 118 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Piasecznie kosztuje 155 620 zł.

Ceny domów w Piasecznie

W Piasecznie mamy 41 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 63,00 do 119,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Piasecznie wynoszą od 4 760 zł do 6 362 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Piasecznie kosztuje 383 000 zł.

Aktualnie w w Piasecznie deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 2 nieruchomościach.

Polecane mieszkania w Piasecznie

Wybrane promocje w Piasecznie

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje