Stoisko dewelopera Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka

Targi Mieszkaniowe Małopolskie

Agatowa II - mieszkania na sprzedaż

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Agatowa

Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka
 • liczba ofert 3

 • ceny za m2 5 000 

 • powierzchnie 56 m2

 • liczba pokoi 3

 • termin oddania 3 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 282 350 zł
Ceny za m2 5 000 zł
Powierzchnie mieszkań 56 m2
Liczba pokoi 3
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 4
Liczba mieszkań wszystkich None, dostępnych 3
Liczba kondygnacji naziemnych 5
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe balkon
Miejsca postojowe
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie posiada
Rozpoczęcie budowy 4 kw. 2017 roku
Termin oddania 3 kw. 2019 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Agatowa II

Inwestycja Agatowa II – I i II etap na osiedlu Złocień w Krakowie to zespół czterech nowoczesnych czteropiętrowych budynków mieszkalnych z lokalem usługowym, windami i miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Obecnie realizowany jest I etap tej inwestycji i obejmuje budowę dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z lokalem użytkowym i garażami podziemnymi. Budowa rozpoczęła się 6 listopada 2017 roku i potrwa do września 2019 roku.

Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Podgórze przy ulicy Agatowej. Różnorodność oferowanej powierzchni mieszkalnej spełnia oczekiwania zarówno młodych, rozwijających się osób, rodzin z dziećmi, jak i dojrzałych osób szukających spokojnej okolicy do życia. Dostępne są w ofercie mieszkania od 34,86 m2 do 78,01 m2. Do mieszkań parterowych przynależeć będą przestronne tarasy lub balkony, dla mieszkań na wyższych kondygnacjach balkony. W ofercie znajdują się również komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w podziemnym garażu.

Budynki realizowane w I etapie dostosowane są do użytkowania przez osoby niepełnosprawne, starsze i dla rodzin z wózkami. W każdej klatce schodowej znajduje się winda oraz wózkownia. Jakość i funkcjonalność budowanych mieszkań jest dla nas sprawą priorytetową, która zapewni mieszkańcom osiedla Złocień wysoki komfort życia.

Inwestycja Agatowa II składa się z 4 budynków w których łącznie znajduje się None lokal mieszkalny o powierzchni 56 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Agatowa II są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka przewidział miejsca postojowe naziemne oraz miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Agatowa II pozostały w sprzedaży 3 mieszkania o powierzchni 56 metrów kwadratowych w cenie od 5 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady. W odległości 300 metrów od inwestycji Agatowa II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Złocień. W najbliższej okolicy inwestycji Agatowa II znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 135 w odległości 750 m, Szkoła Podstawowa Nr 124 w odległości 900 m, Przedszkole Niepubliczne EkoSkrzat w odległości 1 750 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 900 m PRZYCHODNIA. NZOZ. W okolicy znajdują się sklepy: AP Kraków w odległości 1 050 m, Restauracja i Pizzeria Magillo w odległości 1 300 m.

Znajdująca się w południowej części Krakowa dzielnica. Od strony zachodniej graniczy z Podgórzem Duchackim, a od północy z Podgórzem. Południowa i wschodnia granica dzielnicy stanowi jednocześnie granicę miasta Kraków. Obszar zajmowany przez dzielnice wynosi niecałe 17 kilometrów kwadratowych, a zamieszkuje go około 63 tysiące osób. W dzielnicy przeważa kameralna jednorodzinna zabudowa. Dużym atutem dzielnicy jest spora ilość terenów zielonych. W Bieżanowie-Prokocimiu mieszczą się liczne placówki oświatowe różnego szczebla, sklepy, apteki, a także punkty usługowe. Przebiegająca przez dzielnice IV obwodnica, ulica Wielicka, Bieżanowska czy Półłanki usprawniają przemieszczanie się po dzielnicy oraz poza nią.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Agatowa II są dostępne 3 oferty

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
B1.28 3 56,47 m2 3 282 350 zł
5 000 zł/m2
Zobacz
B1.20 3 56,47 m2 1 282 350 zł
5 000 zł/m2
Zobacz
B1.32 3 56,47 m2 4 282 350 zł
5 000 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

Fundamenty: Oddylatowane płyty fundamentowe żelbetowe na podkładzie betonowym o przekroju prostokątnym.

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

Cienkowarstwowy tynk strukturalny w technologii Baumit silikatowy z siatką z włókien szklanych.

Stolarka okienna

- z profili PCW pięciokomorowych, dwukolorowych (od wewnątrz białe, od zewnątrz wg kolorystyki) szklone szybą zespoloną,

Drzwi zewnętrzne

– stalowe, antywłamaniowe, klasy „C” z panelami ozdobnymi,

Balkony

- Wspornikowe, płytowe, żelbetowe, balkonowe połączone monolitycznie ze stropem i ocieplone styropianem. - Podłogi balkonów – gres mrozoodporny z cokołami na zaprawie mrozoodpornej. - Powierzchnia tarasu – z płyt betonowych.

Posadzka

- wylewka

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

Sanitarne: - Wody zimnej – z sieci wodociągowej osiedlowej, - Wody ciepłej – z węzła cieplnego kompaktowego, - Kanalizacji sanitarnej – do sieci kanalizacyjnej, - Kanalizacja deszczowa – wody opadowe odprowadzane do kanalizacji deszczowej, Elektroenergetyczne: - Elektryczne – wraz z osprzętem elektrycznym zgodnie z projektem instalacji elektrycznych, - Telekomunikacyjne – antenowa TV naziemna, satelitarna oraz kablowa; światłowód, telefoniczna, domofonowa.

Ogrzewanie

Centralne ogrzewanie – z sieci cieplnej osiedlowej, lokale wyposażone w komplet grzejników płytowych i grzejnika typu ręcznikowiec wraz z głowicami termostatycznymi.

Wentylacja

- hybrydowa, prowadzona w okrągłych kanałach stalowych izolowanych wełną mineralną,

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka

Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka

Strona internetowa inwestycji
 • Biuro sprzedaży
 • ul. Opalowa 2
  30-798 Kraków

+48 12 ...