Stoisko dewelopera Invest House S.A.

Targi Mieszkaniowe małopolskie

Invest House S.A.
Apartamenty 29

Invest House S.A.

Posiadamy 65 ofert
w 6 inwestycjach

Ceny od 10 455 za m2

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Promocje dewelopera

Informacje o deweloperze

Invest House S.A. to firma zajmująca się działalnością deweloperską na małopolskim rynku nieruchomości od kilku lat. Spółka realizuje inwestycje w sektorze budowlanym zarówno w małej jak i dużej skali. Główną obszarem działalności Firmy jest realizacja projektów jednorodzinnych, w zabudowie indywidualnej, bliźniaczej i szeregowej.

Rodzinny charakter Firmy sprawia, iż Spółka patrzy na potrzeby Swoich Klientów z podobnej, rodzinnej perspektywy. W związku z tym, wie, jak ważne są kompromisy i stara się wychodzić naprzeciw Swoim Partnerom, aby cieszyć się ich zaufaniem oraz szacunkiem.

Realizowane przez Invest House projekty są starannie przemyślane i zapewniają nabywcom wysoki komfort użytkowania. Spółka stara się aby na terenie każdego osiedla znajdowały się wszystkie niezbędne do wygodnego życia urządzenia infrastruktury.

Invest House S.A. buduje głównie w technologiach tradycyjnych, gdyż świadoma jest, że w naszych warunkach sprawdzają się one najlepiej. Firma zdaje sobie sprawę z tego, iż nie są to najtańsze rozwiązania, ale wie, że przyczyni się to do poczucia bezpieczeństwa i komfortu użytkowania przez długi okres czasu.

Celem Spółki jest satysfakcja i zadowolenie Klientów, tak, aby każdy, kto się z nią zwiąże, nigdy nie poczuł się zawiedziony. Biorąc pod uwagę czas, wysiłek i pracę jaką ludzie przeznaczają na zakup domu Invest House czuje się zobowiązane dostarczyć wysokiej klasy domy, realizowane zgodnie z uzgodnionymi planami prac oraz harmonogramami.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.