Stoisko dewelopera Grupa Matejek

Targi Mieszkaniowe małopolskie

Grupa Matejek
Krowodrza Fort

Grupa Matejek

Posiadamy 105 ofert
w 3 inwestycjach

Ceny od 8 100 za m2

Inwestycje spełniające kryteria wyszukiwania

Informacje o deweloperze

Matejek Sp. z.o.o. to firma której początki sięgają 2004 roku. Wtedy powstała ona pod nazwą ISO-Perfekt Sp. z o.o. i zajmowała się świadczeniem usług budowlanych dla przemysłu. Z powodzeniem zrealizowała sporą ilość inwestycji. przyczyniła się do powstania wielu rafinerii, elektrociepłowni i zakładów chemicznych w całej Europie. Firma od początku działalności to Spółka rodzinna, której filarem jest wzajemne zaufanie oraz ciężka praca. Zysk osiągnięty z owej działalności przeznaczyła na inwestycji w nieruchomości na terenie Polski.

Od 2011 roku Spółka zmieniła nazwę. Nazwa Matejek pochodzi od nazwiska właścicieli. Misją Firmy jest spełnianie indywidualnych marzeń i potrzeb Klientów o mieszkaniu w dogodnej lokalizacji. Swoje zadania realizuje z pełnym zapałem i pasją. Inwestycje realizowane przez mają być kojarzone z najwyższą jakością i gwarancją dobrze ulokowanych środków pieniężnych.

Głównym Celem Matejek Sp. z o.o. jest stworzenie rozpoznawalnej marki na rynku deweloperskim, która kojarzyć się będzie z bezpieczeństwem i najwyższymi standardami. Marki dynamicznie się rozwijającej, która nadąża nad stale rosnącymi wymaganiami Klientów.

Zobacz ogólnopolską wizytówkę dewelopera

Skontaktuj się z deweloperem

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.