Stoisko dewelopera Grupa BUMA

Targi Mieszkaniowe małopolskie

29. Aleja - mieszkania na sprzedaż

Kraków, Stare Miasto, al. 29 listopada

Grupa BUMA
  • liczba ofert 8

  • ceny za m2 8 750  - 10 200 

  • powierzchnie 48 m2 - 58 m2

  • liczba pokoi 2 - 3

  • termin oddania 3 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 483 200 zł
Ceny za m2 8 750 - 10 200 zł
Powierzchnie mieszkań 48 - 58 m2
Liczba pokoi 2 - 3
Wysokość pomieszczeń 261 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 2
Liczba mieszkań wszystkich 210, dostępnych 8
Liczba kondygnacji naziemnych 7
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe ogródek, balkon
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie posiada
Rozpoczęcie budowy 3 kw. 2018 roku
Termin oddania 3 kw. 2020 roku
Rodzaj własności odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Udogodnienia plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji 29. Aleja

Twoje potrzeby na pierwszym planie!

29. Aleja to wyjątkowa inwestycja w centrum Krakowa, oddalona od Rynku Głównego jedynie o 2,5 km. W otoczeniu dawnych rogatek miejskich, pięknego starodrzewu, w bezpośrednim sąsiedztwie uczelni wyższych i centrów biznesowych.

Lokalizacja u zbiegu al. 29 listopada i ul. Prandoty, w sąsiedztwie Starego Miasta, daje możliwość prowadzenia aktywnego życia towarzyskiego, a także korzystania z bogatej oferty kulturalnej i rozrywkowej miasta. Nieważne, czy masz ochotę na wieczorny spacer po Rynku, czy na mniej lub bardziej szalone zakupy w Galerii Krakowskiej. Stąd masz po prostu wszędzie blisko.
W pobliżu inwestycji znajdują się ponadto liczne centra biurowe oraz prestiżowe krakowskie uczelnie: Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet Rolniczy, Politechnika Krakowska i Akademia Górniczo-Hutnicza.
29. Aleja jest również bardzo dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta, a w odległości zaledwie kilku kroków od osiedla znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Jeśli dodamy do tego bliskość Dworca Głównego, a także dogodny wyjazd z miasta w kierunku Katowic i Warszawy, otrzymamy obraz jednego z najkorzystniej położonych osiedli w Krakowie.

29. Aleja to osiedle, którego głównym motywem jest kinematografia. W obrębie inwestycji znajdziesz wiele odwołań do kina i filmu - zarówno w postaci dekoracyjnych detali, aranżacji części wspólnych, jak i organizacji życia społeczności osiedla.
W pierwszych dwóch etapach inwestycji oddajemy do dyspozycji mieszkańców dwa 6-piętrowe budynki, w których znajdzie się łącznie 210 zróżnicowanych, funkcjonalnych mieszkań od 1- do 4-pokojowych, o metrażach od 27 m2 do 98 m2. Zaprojektowaliśmy również miejsca parkingowe (zarówno naziemne, jak i w garażu podziemnym), stacje dla rowerów, wózkownie, plac zabaw oraz dostępne wyłącznie dla ruchu pieszego bezpieczne zielone dziedzińce. Przestrzeń wspólna będzie zaaranżowana zgodnie z filmowym duchem osiedla - życzymy miłego odbioru!

Inwestycja 29. Aleja składa się z 2 budynków w których łącznie znajduje się 210 lokali mieszkalnych o powierzchni od 48 do 58 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji 29. Aleja są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa BUMA przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji 29. Aleja pozostało w sprzedaży 8 mieszkań o powierzchni od 48 do 58 metrów kwadratowych w cenie od 8 750 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Stare Miasto z pewnością jest najlepiej skomunikowaną częścią Krakowa. Znajduje się tu Dworzec Centralny, a ok. 15 km od dzielnicy zlokalizowane jest lotnisko. Ponadto kursują liczne linie autobusowe miejskie i aglomeracyjne oraz tramwajowe. Od zachodniej strony do dzielnicy wchodzi droga wojewódzka nr 780, przy południowo-wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 776. Tuż nad północną granicą przebiegają natomiast drogi krajowe nr 7 i 79. W odległości 450 metrów od inwestycji 29. Aleja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Wileńska. W najbliższej okolicy inwestycji 29. Aleja znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 95 w odległości 400 m, Prywatne Przedszkole "Piotrusia Pana" w odległości 650 m, Prywatne Przedszkole "Kangurowe Przedszkole" w odległości 1 050 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 700 m EXPEDITE. APTEKA, w odległości 800 m IDZIK A., BIAŁAS S. APTEKA PRYWATNA SP.J., w odległości 800 m ANNA. APTEKA. W okolicy znajdują się sklepy: EUROBANK. BANKOMAT w odległości 100 m, AP Kraków w odległości 350 m, BANK PEKAO S.A. BANKOMAT w odległości 450 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie w odległości 500 m, Infinity Fitness w odległości 950 m, KLUB SPORTOWY PRĄDNICZANKA w odległości 1 100 m.

Stare Miasto to z pewnością najważniejsza część Krakowa. Jest dzielnicą I i zajmuje powierzchnię 556,76 ha. Ze względu na długą, sięgającą VIII w. historię, jest to okolica obfitująca w zabytki znane nie tylko w kraju, ale i na całym świecie. Stare Miasto w Krakowie wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na krakowskim Starym Mieście poza budowlami utrzymanymi w stylistyce barokowej, gotyckiej i renesansowej, znajdują się także obiekty eklektyczne. Mimo wypełnienia powierzchni użytkowej, na krakowskim Starym Mieście wciąż powstają luksusowe lokale mieszkalne tworzone w kamienicach poddawanych renowacji. Choć jest to serce Krakowa, to można znaleźć tu tereny zielone, jak np. Bulwary Nadwiślańskie, Planty czy place zabaw. Specyficzny klimat zabytków Starego Miasta w Krakowie wspaniale łączy się z nowoczesnością, a Sukiennice i Zamek Królewski na Wawelu znajdują się w niedalekiej odległości od liczącej sobie 270 sklepów Galerii Krakowskiej. Na Starym Mieście mieszczą się 4 kina i 6 teatrów, funkcjonuje 15 szkół i 6 zespołów oświatowych, o różnych profilach kształcenia. Najważniejszy jest krakowski Uniwersytet Jagielloński, który ma tu swoją główną siedzibę. Dzielnica I Stare Miasto tętni życiem. Wiele osób kojarzy obszar tylko i wyłącznie z turystyką. Jednak nic bardziej mylnego, w dzielnicy znajdziemy wszystkie potrzebne urzędy takie jak: Urząd Skarbowy Kraków - Stare Miasto czy pocztę.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji 29. Aleja jest dostępnych 8 ofert

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
A2-48 2 48,32 m2 3 zapytaj o cenęZobacz
A2-31 3 57,78 m2 6 zapytaj o cenęZobacz
A2-38 2 52,79 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
A2-86 2 50,84 m2 4 zapytaj o cenęZobacz
A2-52 2 48,51 m2 4 zapytaj o cenęZobacz
A2-62 2 53,17 m2 6 zapytaj o cenęZobacz
A2-44 2 48,32 m2 2 zapytaj o cenęZobacz
A2-58 2 53,17 m2 5 zapytaj o cenęZobacz

Promocje

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Grupa BUMA

Grupa BUMA

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • 30-347 Kraków, ul. Wadowicka 3

+48 12 ...