Stoisko dewelopera Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe Małopolskie

Apartamenty Cechowa - mieszkania na sprzedaż

Kraków, Łagiewniki - Borek Fałęcki, ul. Myślenicka

Emmerson Lumico Sp. z o.o.
 • liczba ofert 1

 • ceny za m2 6 300 

 • powierzchnie 89 m2

 • liczba pokoi 5

 • termin oddania 2 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 561 267 zł
Ceny za m2 6 300 zł
Powierzchnie mieszkań 89 m2
Liczba pokoi 5
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski

Standard wykończenia mieszkań obejmuje między innymi: • ściany zewnętrzne ocieplone minimum 20 cm warstwą styropianu – gwarancja niskiego współczynnika przenikania ciepła, a co za tym idzie – niskich kosztów ogrzewania • połacie dachowe izolowane wełną mineralną, kryte blachą dachową ocynkowaną i wykończone ogniotrwałymi płytami karton – gips. Jest to trwałe i estetyczne rozwiązania zapobiegające nadmiernemu nagrzewaniu pomieszczeń w okresie letnim • elewacje pokryte tynkiem mineralnym w jasnych stonowanych barwach oraz okładziną z izolacja przeciwwilgociowa wszystkich elementów budowy, dodatkowo podłogi i ściany w pomieszczeniach ‘mokrych’ zabezpieczone folią w płynie – • ściany wewnętrzne wykończone tynkami gipsowymi oraz specjalnymi cementowo-gipsowymi w pomieszczeniach ‘mokrych’ i ogólnodostępnych, zagruntowane – wystarczy pomalować na wybrany kolor i gotowe! • na podłogach wylewki betonowe – przygotowane do indywidualnego wykończenia według Państwa pomysłu • wysokiej klasy okna PCV w kolorze drewna i grafitowym, z mikrouchyłem, o niskim współczynniku przenikania ciepła – minimalizują straty ciepła obniżając koszty ogrzewania • antywłamaniowe drzwi wewnętrzne – dodatkowe zabezpieczenia Państwa nowego mieszkania w standardzie • balustrady zewnętrzne na tarasach projektowane z myślą o bezpieczeństwie, również najmłodszych mieszkańców. Wysokość minimum 110 cm oraz maksymalne odległości pomiędzy elementami balustrady 12 cm • ogrzewanie z piecyka gazowego dwufunkcyjnego • wyposażenie obejmuje: komplet włączników i gniazd, komplet grzejników typu purmo, płytowych, w łazienkach drabinkowe z głowicami termostatycznymi, piec dwufunkcyjny

Liczba budynków 1
Liczba mieszkań wszystkich 4, dostępnych 1
Liczba kondygnacji naziemnych 2
Liczba kondygnacji podziemnych nie posiada
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
 • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie nie posiada
Rozpoczęcie budowy 3 kw. 2017 roku
Termin oddania 2 kw. 2019 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia informacja u dewelopera
Przyroda informacja u dewelopera
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Apartamenty Cechowa

Apartamenty Cechowa to kameralne, nowe osiedle zaprojektowane z myślą o wymagających klientach, którzy nie chcą rezygnować ze spokoju i komfortu osiedla jednorodzinnego, mieszkając jednocześnie centrum Krakowa. Domy zlokalizowane są w zielonej, spokojnej dzielnicy Kurdwanów, u zbiegu ulic Myślenickiej i Cechowej. To obszar niskiej zabudowy jednorodzinnej z doskonalą infrastrukturą transportowo – usługową. Aktualnie w sprzedaży Etap 2 .

. Projekt przewiduje budynek składający się z 4 dwupoziomowych mieszkań o metrażach: od 89,09m² do 99,75m²
Do każdego z nich będzie przylegał bardzo duży ogród o pow. od 116m² do 238,6m²
Na drugim poziomie każdego mieszkania do dyspozycji będą dwa balkony o pow. 6m²
Inwestycja posiada 3 miejsca postojowe pod wiatą w cenie 15 000 brutto lub 4 miejsca naziemne bez zadaszenia w cenie 10 000 brutto.

Inwestycja Apartamenty Cechowa składa się z 1 budynku w którym łącznie znajdują się 4 lokale mieszkalne o powierzchni 89 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Apartamenty Cechowa są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Cechowa pozostało w sprzedaży 1 mieszkanie o powierzchni 89 metrów kwadratowych w cenie od 6 300 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Jako że Łagiewniki odgrywają ważną rolę w życiu miasta, a do tego są istotne dla krakowskiej branży turystycznej, są świetnie skomunikowane z pozostałymi dzielnicami. Kursuje do nich ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych dziennych oraz nocnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Apartamenty Cechowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Myślenicka. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Cechowa znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Montessori Odkrywcy Świata w odległości 750 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 162 w odległości 800 m, Samorządowe Przedszkole Nr 6 w odległości 1 000 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m PRIMULKA. APTEKA, w odległości 1 250 m PRZYCHODNIA ZDROWIA NR 8 SPZOZ PODGÓRZE, w odległości 1 250 m KLINIKA MEDYCZNA. W okolicy znajdują się sklepy: EURONET. BANKOMAT w odległości 300 m, Pizza Chata w odległości 550 m, Pizzeria Banolli w odległości 600 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Studio Lidia Fitness w odległości 400 m, WLKS Krakus  w odległości 1 200 m, Strefa Fit w odległości 1 350 m.

Apartamenty zlokalizowane są w zielonej części ulicy Myślenickiej, a jednocześnie w okolicy przecięcia się ważnych szlaków komunikacyjnych miasta. Mieszkania w dzielnicy Kurdwanów zapewniają idealny dojazd do Zakopianki i południowej obwodnicy miasta gwarantującej szybki wyjazd w kierunku Katowic i Tranowa. Osiedle jest dobrze skomunikowane z resztą miasta dzięki docierającym tu licznym liniom autobusowym i tramwajowych. Szczególnie godna uwagi jest bliskość linii Krakowskiego Szybkiego Tramwaju, pozwalającego podróżować w sposób niezwykle szybki i komfortowy.

Nieduża pod względem powierzchni dzielnica zajmująca teren około 5,5 kilometrów kwadratowych, w której mieszka około 15 tysięcy ludzi. Znajduje się w południowej części miasta. Od północy graniczy z Podgórzem, od wschodu z Podgórzem Duchackim, od południa z Swoszowicami, a od zachodu z Dębnikami. W Łagiewnikach znajduje się Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, Kina, Centrum Handlowe Zakopianka oraz liczne punkty handlowo-usługowe i placówki edukacyjne. W dzielnicy znajduje się dobrze rozwinięta komunikacja miejska zapewniająca komfort przemieszczania się po mieście niezmotoryzowanym. Przez Łagiewniki przebiega ulica Zakopiańska, stanowiąca drogę wyjazdową z miasta w stronę Zakopanego. W dzielnicy przeważa stosunkowo niewysoka zabudowa oraz znajduje się w niej duża liczba terenów zielonych.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Cechowa jest dostępna 1 oferta

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
II.A1 5 89,09 m2 Parter 561 267 zł
6 300 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji
 • Biuro Sprzedaży
 • Walerego Sławka 8a,
  30-633 Kraków

+48 516...

 • Biuro sprzedaży
 • Walerego Sławka 8a - 30-633,
  Kraków

+48 516...

+48 516...