Nowe lokale użytkowe w Bieńczycach

Hala targowa małopolskie - Bieńczyce

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Bieńczycach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Bieńczycach

Bieńczyce to XVI dzielnica Krakowa. W jej skład wchodzą osiedla: Albertyńskie, Jagiellońskie, Kalinowe, Kazimierzowskie, Kościuszkowskie, Na Lotnisku, Niepodległości, Przy Arce, Strusia, Wysokie, Złotej Jesieni. Na obszarze znajduje się kilka terenów zielonych - Park Zalew Nowohucki, Planty Bieńczyckie, ROD Hutnik, które umożliwiają spacery i spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Dzielnica Bieńczyce to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi lub dla osób starszych. Szerokie zaplecze handlowo- usługowe ułatwi codzienne funkcjonowanie mieszkańców.

W Bieńczycach aktualnie jest na sprzedaż 12 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Bieńczycach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 28,00 do 121,00 m2, w tym:

  • 2 mieszkania 1-pokojowych,
  • 4 mieszkania 2-pokojowych,
  • 2 mieszkania 3-pokojowych,
  • 3 mieszkania 4-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Bieńczycach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Bieńczycach wynoszą od 5 450 zł do 8 300 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Bieńczycach kosztuje 230 574 zł.

W Bieńczycach nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje