Nowe lokale użytkowe w powiecie Bocheńskim

Hala targowa Małopolskie - Bocheński

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Bocheńskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Bocheńskim

Powiat bocheński leży w centralnej części woj. małopolskiego, od zachodu sąsiadując z powiatem krakowskim. Jego powierzchnia wynosi 649 km2, a zamieszkuje go 100 726 osób. Składają się na niego: będące stolicą powiatu, gminne miasto Bochnia, gmina miejsko-wiejska Nowa Wiśnicz oraz 7 gmin wiejskich. Łącznie znajdują się tu 104 miejscowości. W okolicy rozwija się handel, sektor usługowy i przetwórstwo przemysłowe. Ze względu na długą i bogatą historię, nie brakuje tu zabytków, np. kopalnia soli w Bochni czy zamek w Nowej Wiśniczy. Zabudowa tutejszych miast to głównie budynki mieszkalne pochodzące z XXw., w Bochni ciekawie przeplatające się z późnobarokowymi zabytkami skupionymi w centrum miasta. W mniejszych miejscowościach powiatu przeważa typowa, wiejska zabudowa mieszkalna. Liczne tereny zielone sprawiają, że można tu zaznać ciszy i spokoju, natomiast niedaleka odległość Krakowa (ok. 40km) gwarantuje dostęp do wszystkich uroków dużego miasta. Miejscowości powiatu bocheńskiego są ze sobą dobrze skomunikowane, dzięki działalności 12 firm przewozowych oraz liniom PKS i PKP. Przez region przebiega droga krajowa nr 75, droga wojewódzka nr 965 i europejska trasa E40.

W powiecie Bocheńskim aktualnie jest na sprzedaż 7 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej, z których 7 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Bocheńskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 60,00 do 64,00 m2, w tym:

  • 6 mieszkań 3-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Bocheńskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Bocheńskim wynoszą od 4 444 zł do 5 037 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Bocheńskim kosztuje 283 880 zł.

W powiecie Bocheńskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w w powiecie Bocheńskim deweloperzy przygotowali 3 atrakcyjne oferty promocyjne.

Lokale użytkowe w powiecie Bocheńskim

Podobne lokalizacje