Nowe domy w Białce Tatrzańskiej

Hala targowa małopolskie - Białka Tatrzańska

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Białce Tatrzańskiej. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Białce Tatrzańskiej

Białka Tatrzańska to miejscowość położona na bardzo atrakcyjnych terenach województwa małopolskiego, w powiecie tatrzańskim, w gminie Bukowina Tatrzańska. Tutejsze zabudowania to w większości domy, pensjonaty, hotele i ośrodki wypoczynkowe gotowe na przyjęcie turystów o każdej porze roku. Miejscowość na stałe zamieszkuje ok. 2 tys. mieszkańców, a długość zabudowań rozciąga się na dystansie 8 km. Główną atrakcją miasta są wyciągi narciarskie, które w sezonie zimowym dostarczają sportowych emocji. Bogate zaplecze gastronomiczne, wspaniałe widoki, doskonale rozwinięta baza turystyczna służą spędzaniu czasu wolnego właśnie w tej okolicy. Liczne szlaki turystyczne, uatrakcyjniają letni wypoczynek a baseny - Terma Bania, umożliwiają kąpiele w gorących źródłach wodnych. W Białce Tatrzańskiej funkcjonuje przedszkole prywatne oraz Zespół Szkół przy ul. Środkowej 184, który daje możliwość zdobywania wiedzy bez konieczności dojazdów do innych miasteczek.

W Białce Tatrzańskiej aktualnie jest na sprzedaż 37 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Białce Tatrzańskiej mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 15,00 do 51,00 m2, w tym:

  • 17 mieszkań 1-pokojowych,
  • 17 mieszkań 2-pokojowych,
  • 3 mieszkania 3-pokojowych.

Ceny mieszkań w Białce Tatrzańskiej

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Białce Tatrzańskiej wynoszą od 11 159 zł do 15 384 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Białce Tatrzańskiej kosztuje 229 638 zł.

W Białce Tatrzańskiej nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje