Nowe domy w Niepołomicach

Hala targowa małopolskie - Niepołomice

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Niepołomicach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Niepołomicach

Niepołomice to miasto leżące w woj. małopolskim i należące do powiatu wielickiego. Jego powierzchnia wynosi ok. 27 km2, a mieszka tu 10 091 osób. Niepołomice leżą nad Wisłą, która biegnie przez całą ich północną granicę. W kwestii zabudowy widać dość wyraźny podział miasta na część zabytkową i usługową, której najważniejszym punktem jest Zamek Królewski wybudowany przez Kazimierza Wielkiego. Mieszkalna część Niepołomic skupia się we wschodniej części miasta. To właśnie nieruchomości mieszkalne dominują w tutejszej zabudowie. Jednym z największych walorów miasta jest przyroda, a w szczególności leżąca na południowym wschodzie Puszcza Niepołomicka, zajmująca ogółem ponad 11,7 tys. ha. Niepołomice mogą się też pochwalić obserwatorium astronomicznym organizującym nocne pokazy nieba. Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane z innymi miejscowościami w regionie.

W Niepołomicach aktualnie jest na sprzedaż 30 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 5 inwestycjach deweloperskich, z których 30 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

3 oferty nowych mieszkań spełniają kryteria rządowego programu MDM i kwalifikuje się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Niepołomicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 59,00 do 101,00 m2, w tym:

  • 2 mieszkania 3-pokojowych,
  • 22 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Niepołomicach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Niepołomicach wynoszą od 3 850 zł do 4 600 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Niepołomicach kosztuje 232 181 zł.

Ceny domów w Niepołomicach

W Niepołomicach mamy 6 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 68,00 do 144,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Niepołomicach wynoszą od 3 109 zł do 4 800 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Niepołomicach kosztuje 325 775 zł.

Aktualnie w w Niepołomicach deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane domy w Niepołomicach

Wybrane promocje w Niepołomicach

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje