Nowe mieszkania w Swoszowicach

Hala targowa małopolskie - Swoszowice

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Swoszowicach . Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Swoszowicach

Swoszowice, czyli dzielnica X Krakowa, zajmują obszar 2560,40 ha i znajdują się w południowej części miasta. Liczba ich mieszkańców wynosi 25 608 osób. Ta część Krakowa została włączona do miasta dopiero w 1973r., jako 8 wsi stanowiących fragment dzielnicy Podgórze. Swoszowice mogą pochwalić się bardzo przytulnym krajobrazem architektonicznym, w którym przeważają domy jednorodzinne. Okolica należy do bardzo spokojnych, a swoim mieszkańcom zapewnia w pełni rozwiniętą infrastrukturę społeczną. Funkcjonuje tu łącznie 5 szkół i 3 przedszkola. Dla rozwoju kulturalnego mieszkańców znaczenie mają 4 kluby kultury i 3 filie biblioteki, a o zdrowie żyjących tu osób dbają lekarze z pobliskiego centrum medycznego i niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej. Jednym z ważniejszych punktów na mapie dzielnicy jest Uzdrowisko Swoszowice, w którym prowadzi się różnego typu hydroterapię. Choć ten rejon Krakowa jest oddalony od typowego zgiełku miasta, to jednak ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z centrum, a także z okolicznymi miejscowościami. Biegną tędy trasy europejskie E40 i E77 oraz droga krajowa 7. Regularnie kursują tędy także linie autobusów miejskich i tramwajów.

W Swoszowicach aktualnie jest na sprzedaż 531 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 17 inwestycjach deweloperskich, z których 162 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

42 oferty nowych mieszkań spełniają kryteria rządowego programu MDM i kwalifikuje się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Swoszowicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 124,00 m2, w tym:

  • 26 mieszkań 1-pokojowych,
  • 146 mieszkań 2-pokojowych,
  • 216 mieszkań 3-pokojowych,
  • 97 mieszkań 4-pokojowych,
  • 9 mieszkań 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 7-pokojowych.

Ceny mieszkań w Swoszowicach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Swoszowicach wynoszą od 4 290 zł do 7 700 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Swoszowicach kosztuje 212 313 zł.

Ceny domów w Swoszowicach

W Swoszowicach mamy 32 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 92,00 do 118,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Swoszowicach wynoszą od 3 902 zł do 4 553 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Swoszowicach kosztuje 359 000 zł.

Aktualnie w w Swoszowicach deweloperzy przygotowali 4 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane mieszkania w Swoszowicach

Wybrane promocje w Swoszowicach

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje