Nowe mieszkania na Podgórzu Duchackim

Hala targowa Małopolskie - Podgórze Duchackie

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Podgórzu Duchackim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Podgórzu Duchackim

Dzielnica znajdująca się w południowej części Krakowa. Od zachodu graniczy z Łagiewnikami, od północy z Podgórzem, od wschodu z Bieżanowem-Prokocimiem, a od południa z Swoszowicami. Dzielnica zajmuje powierzchnię 10 kilometrów kwadratowych, a zamieszkuje ją około 53 tysiące ludzi. Sprawną komunikacje po Krakowie zapewnią arterii przebiegające przez dzielnice tj. ulica Nowosądecka, Kamieńskiego, Stanisława Stojałowskiego oraz umożliwiająca wygodny wyjazd z miasta IV obwodnica. Podgórze Duchackie to dobrze zurbanizowana dzielnica, znajdziemy tu liczne placówki oświatowe, sklepy, różnorodne punkty usługowe, a także jedno z największych w Polsce centrum handlowe Bonarka City Center.

Na Podgórzu Duchackim aktualnie jest na sprzedaż 309 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 11 inwestycjach deweloperskich, z których 22 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Podgórzu Duchackim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 20,00 do 124,00 m2, w tym:

  • 38 mieszkań 1-pokojowych,
  • 119 mieszkań 2-pokojowych,
  • 131 mieszkań 3-pokojowych,
  • 10 mieszkań 4-pokojowych,
  • 10 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Podgórzu Duchackim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Podgórzu Duchackim wynoszą od 5 900 zł do 8 800 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Podgórzu Duchackim kosztuje 176 528 zł.

Na Podgórzu Duchackim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Aktualnie w na Podgórzu Duchackim deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane mieszkania na Podgórzu Duchackim

Wybrane promocje na Podgórzu Duchackim

Podobne lokalizacje