Nowe mieszkania na Prądniku Białym

Hala targowa Małopolskie - Prądnik Biały

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Prądniku Białym. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Prądniku Białym

Najbardziej wysunięta na północ cześć Krakowa. Powierzchnia dzielnicy wynosi niespełna 23 kilometry kwadratowe i zamieszkuje ją około 66 tysięcy osób. Dzielnica, od strony południowej, sąsiaduje z Prądnikiem Czerwonym, Krowodrzą i Bronowicami. W Prądniku Białym przeważa nowe budownictwo, które wpływa na prężnie rozwijającą się infrastrukturę miejską – liczne punkty handlowo-usługowe czy placówki edukacyjne. Ponadto, na terenie Prądnika Białego mieści się Ikea i Mini-Golf Kraków. Dodatkowo dzielnice uatrakcyjnia mieszczący się w niej Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Mazowieckiego. Sprawne połączenie komunikacyjne z centrum miasta oraz z innymi jego częściami zapewnia dobrze rozwinięta sieć dróg np. ulica Opolska, Aleja 29 Listopada, Batowicka, Dożynkowa, Jasnogórska czy Władysława Łokietka.

Na Prądniku Białym aktualnie jest na sprzedaż 1 486 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 39 inwestycjach deweloperskich, z których 507 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Prądniku Białym mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 23,00 do 130,00 m2, w tym:

  • 167 mieszkań 1-pokojowych,
  • 586 mieszkań 2-pokojowych,
  • 498 mieszkań 3-pokojowych,
  • 175 mieszkań 4-pokojowych,
  • 16 mieszkań 5-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

Ceny mieszkań na Prądniku Białym

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Prądniku Białym wynoszą od 5 500 zł do 10 600 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Prądniku Białym kosztuje 194 579 zł.

Ceny domów na Prądniku Białym

Na Prądniku Białym mamy 28 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 38,00 do 235,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Prądniku Białym wynoszą od 5 568 zł do 6 900 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Prądniku Białym kosztuje 259 785 zł.

Aktualnie w na Prądniku Białym deweloperzy przygotowali 4 atrakcyjne oferty promocyjne. Na Prądniku Białym mamy także 1 ofertę w przedsprzedaży.

Polecane mieszkania na Prądniku Białym

Wybrane promocje na Prądniku Białym

Podobne lokalizacje