Nowe mieszkania w Wieliczce

Hala targowa małopolskie - Wieliczka

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Wieliczce. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Wieliczce

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Jego powierzchnia wynosi 13,4 km2 , a mieszka w nim 21 878 osób. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa ponad 10 klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

W Wieliczce aktualnie jest na sprzedaż 325 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 9 inwestycjach deweloperskich, z których 63 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

11 ofert nowych mieszkań spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikują się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Wieliczce mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 117,00 m2, w tym:

  • 13 mieszkań 1-pokojowych,
  • 106 mieszkań 2-pokojowych,
  • 133 mieszkania 3-pokojowych,
  • 37 mieszkań 4-pokojowych,
  • 2 mieszkania 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Wieliczce

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Wieliczce wynoszą od 4 200 zł do 5 400 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Wieliczce kosztuje 218 500 zł.

Ceny domów w Wieliczce

W Wieliczce mamy 5 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 87,00 do 128,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Wieliczce wynoszą od 4 297 zł do 5 057 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Wieliczce kosztuje 440 000 zł.

Aktualnie w w Wieliczce deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane mieszkania w Wieliczce

Wybrane promocje w Wieliczce

Wszystkie promocje

Podobne lokalizacje