Nowe domy w Gorzowie Wielkopolskim

Hala targowa Lubuskie - Gorzów Wielkopolski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Gorzowie Wielkopolskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Gorzowie Wielkopolskim

Gorzów Wielkopolski to miasto będące siedzibą wojewody lubuskiego. Jest to największe miasto w województwie lubuskim, zajmuje teren o powierzchni 86 kilometrów kwadratowych. Ciekawostką jest, iż Gorzów Wielkopolski, podobnie jak Rzym znajduje się na siedmiu wzgórzach. Wysokość terenu w mieście wynosi od 19 do 82 m.n.p.m. Atrakcją dla turystów są także liczne zabytki znajdujące się na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, np.: gmach teatru im. J. Osterwyn z początku XX w. i zespół domu zakonnego ss. Czerwonego Krzyża „Bethesda”, obecnie szpital dziecięcy.

W Gorzowie Wielkopolskim aktualnie jest na sprzedaż 363 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 10 inwestycjach deweloperskich, z których 32 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

235 ofert nowych mieszkań spełnia kryteria rządowego programu MDM i kwalifikują się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Gorzowie Wielkopolskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 25,00 do 92,00 m2, w tym:

  • 8 mieszkań 1-pokojowych,
  • 167 mieszkań 2-pokojowych,
  • 155 mieszkań 3-pokojowych,
  • 23 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Gorzowie Wielkopolskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim wynoszą od 3 299 zł do 4 550 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Gorzowie Wielkopolskim kosztuje 97 660 zł.

Ceny domów w Gorzowie Wielkopolskim

W Gorzowie Wielkopolskim mamy 5 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 98,00 do 101,00 m2. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Gorzowie Wielkopolskim kosztuje 530 000 zł.

Aktualnie w w Gorzowie Wielkopolskim deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane domy w Gorzowie Wielkopolskim

Podobne lokalizacje