Nowe domy w Gorzowie Wielkopolskim

Hala targowa lubuskie - Gorzów Wielkopolski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Gorzowie Wielkopolskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Gorzowie Wielkopolskim

Gorzów Wielkopolski to miasto będące siedzibą wojewody lubuskiego. Jest to największe miasto w województwie lubuskim, zajmuje teren o powierzchni 86 kilometrów kwadratowych. Ciekawostką jest, iż Gorzów Wielkopolski, podobnie jak Rzym znajduje się na siedmiu wzgórzach. Wysokość terenu w mieście wynosi od 19 do 82 m.n.p.m. Atrakcją dla turystów są także liczne zabytki znajdujące się na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, np.: gmach teatru im. J. Osterwyn z początku XX w. i zespół domu zakonnego ss. Czerwonego Krzyża „Bethesda”, obecnie szpital dziecięcy.

W Gorzowie Wielkopolskim aktualnie jest na sprzedaż 291 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 5 inwestycjach deweloperskich, z których 2 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

2 oferty nowych mieszkań spełniają kryteria rządowego programu MDM i kwalifikuje się do dopłaty do kredytu z BGK.

Ile pokoi?

Deweloperzy w Gorzowie Wielkopolskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 99,00 m2, w tym:

  • 7 mieszkań 1-pokojowych,
  • 73 mieszkania 2-pokojowych,
  • 188 mieszkań 3-pokojowych,
  • 22 mieszkania 4-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 6-pokojowych.

Ceny mieszkań w Gorzowie Wielkopolskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim wynoszą od 3 700 zł do 5 300 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Gorzowie Wielkopolskim kosztuje 97 660 zł.

W Gorzowie Wielkopolskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Podobne lokalizacje