Nowe mieszkania w powiecie bialskim

Hala targowa lubelskie - bialski

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie bialskim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie bialskim

Powiat bialski jest jednym z trzech największych powiatów w Polsce, położony w środkowo-wschodniej części kraju, w województwie lubelskim. Na tym terenie znajduje się nowoczesny Terminal Samochodowy w Koroszczynie oraz największy w Polsce zespół lądowych urządzeń przeładunkowych w Małaszewiczach. Powiat bialski jest także obszarem atrakcyjnym turystycznie. Do urokliwych miejsc należą wspaniałe krajobrazowo tereny nadbużańskie. W powiecie znajdują się unikalne w skali kraju obiekty sakralne między innymi: w Kodniu, Leśnej Podlaskiej, Pratulinie, Jabłecznej i Kostomłotach oraz zespoły pałacowe m.in. w Cieleśnicy i Romanowie. W Janowie Podlaskim funkcjonuje słynna na całym świecie stadnina koni czystej krwi arabskiej.

W powiecie bialskim aktualnie jest na sprzedaż 14 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie bialskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 55,00 do 66,00 m2, w tym:

  • 11 mieszkań 3-pokojowych,
  • 3 mieszkania 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie bialskim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie bialskim wynoszą od 3 600 zł do 3 900 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie bialskim kosztuje 199 368 zł.

W powiecie bialskim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w powiecie bialskim

Mieszkania na sprzedaż w powiecie bialskim

    Podobne lokalizacje