Nowe lokale użytkowe na Bałutach

Hala targowa łódzkie - Bałuty

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami na Bałutach. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Bałutach

Druga co wielkości dzielnica Łodzi o powierzchni blisko 79 kilometrów kwadratowych. W porównaniu do reszty dzielnic Łodzi, zamieszkuje ją największa liczba ludności – około 195 tysięcy. Od północnego zachodu do północnego wschodu granica Bałut stanowi jednocześnie granicę Łodzi. Dzielnica sąsiaduje od południa z Polesiem, Śródmieściem i Widzewem. W Bałutach znajduje się największe centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe w Polsce – Manufaktura, które powstało poprzez zrewitalizowanie fabryki Izraela Poznańskiego i dobudowanie nowych, harmonizujących z resztą części obiektu. W dzielnicy znajduje się duża liczba terenów zielonych np. niezwykle malowniczy Rezerwat Przyrody Las Łagiewnicki i wiele parków czy ogródków działkowych. Dużym atutem Bałut jest dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej oraz sieć dróg np. ulica: Wojska Polskiego, Północna, Zachodnia, Drewnowska, Ogrodowa, Limanowskiego, Warszawska, Zgierska, Aleja Grzegorza Pałki, Aleja Włókniarzy, Łagiewnicka, Okólna, Szczecińska czy Strykowska, które umożliwiają komfortowe przemieszczanie się po mieście Łódź. Wysoki poziom zurbanizowania Bałut – liczne szkoły, przedszkola, sklepy, punkty usługowe, dostępność punktów medycznych czy rekreacyjnych, sportowych i kulturalnych, wywiera pozytywny wpływ na wygodę życia codziennego.

Na Bałutach aktualnie jest na sprzedaż 641 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 22 inwestycjach deweloperskich, z których 28 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy na Bałutach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 222,00 m2, w tym:

  • 88 mieszkań 1-pokojowych,
  • 205 mieszkań 2-pokojowych,
  • 250 mieszkań 3-pokojowych,
  • 75 mieszkań 4-pokojowych,
  • 9 mieszkań 5-pokojowych.

Ceny mieszkań na Bałutach

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży na Bałutach wynoszą od 4 200 zł do 8 900 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie na Bałutach kosztuje 169 899 zł.

Ceny domów na Bałutach

Na Bałutach mamy 2 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 90,00 do 153,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży na Bałutach wynoszą od 5 000 zł do 5 333 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom na Bałutach kosztuje 455 000 zł.

Aktualnie w na Bałutach deweloperzy przygotowali 7 atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane lokale użytkowe na Bałutach

Lokale użytkowe na Bałutach

Podobne lokalizacje