Nowe domy w powiecie pabianickim

Hala targowa łódzkie - pabianicki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie pabianickim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie pabianickim

Powiat pabianicki w województwie łódzkim ma powierzchnię 490 km. kw. Największe miasta powiatu to miasta Konstantynów Łódzki (ok.17 tys. mieszkańców) i Pabianice (ok. 6,5 tys. mieszkańców). Inne większe miasta powiatu to Lutomiersk, Ksawerów, Dłutów czy Dobroń. W głównych ośrodkach powiatu przeważają powojenne bloki ale najwięcej w powiecie znajdziemy jednorodzinnych budynków mieszkalnych i bliźniaków. 25 % powiatu zajmują tereny leśne. Stolica powiatu leży jedyne 15 km od Łodzi. Na terenie powiatu znajdują się liczne zabytki, głównie związane z pofabrycznym dziedzictwem regionu a także kilkusetletnie kościoły. Większe miasta powiatu posiadają Ośrodki Sportu i Rekreacji, licea a także własne galerie handlowe (CH Echo, Galeria Konstantynów). Świetną komunikację zapewnia nie tylko droga krajowa nr 14, regularne pociągi i autobusy do Łodzi, ale też międzynarodowy port lotniczy, położony zaledwie 1 kilometr od granic powiatu.

W powiecie pabianickim aktualnie jest na sprzedaż 9 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

W powiecie pabianickim nie znajdziemy nowych mieszkań na sprzedaż.

Ceny domów w powiecie pabianickim

W powiecie pabianickim mamy 9 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 164,00 do 192,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie pabianickim wynoszą od 3 319 zł do 3 459 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie pabianickim kosztuje 569 000 zł.

Aktualnie w w powiecie pabianickim deweloperzy przygotowali 1 atrakcyjną ofertę promocyjną oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane domy w powiecie pabianickim

Wybrane promocje w powiecie pabianickim

Wszystkie promocje

Domy na sprzedaż w powiecie pabianickim

Podobne lokalizacje