Nowe domy w powiecie Pabianickim

Hala targowa Łódzkie - Pabianicki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie Pabianickim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie Pabianickim

Powiat pabianicki w województwie łódzkim ma powierzchnię 490 km. kw. Największe miasta powiatu to miasta Konstantynów Łódzki (ok.17 tys. mieszkańców) i Pabianice (ok. 6,5 tys. mieszkańców). Inne większe miasta powiatu to Lutomiersk, Ksawerów, Dłutów czy Dobroń. W głównych ośrodkach powiatu przeważają powojenne bloki ale najwięcej w powiecie znajdziemy jednorodzinnych budynków mieszkalnych i bliźniaków. 25 % powiatu zajmują tereny leśne. Stolica powiatu leży jedyne 15 km od Łodzi. Na terenie powiatu znajdują się liczne zabytki, głównie związane z pofabrycznym dziedzictwem regionu a także kilkusetletnie kościoły. Większe miasta powiatu posiadają Ośrodki Sportu i Rekreacji, licea a także własne galerie handlowe (CH Echo, Galeria Konstantynów). Świetną komunikację zapewnia nie tylko droga krajowa nr 14, regularne pociągi i autobusy do Łodzi, ale też międzynarodowy port lotniczy, położony zaledwie 1 kilometr od granic powiatu.

W powiecie Pabianickim aktualnie jest na sprzedaż 11 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich, z których 4 to oferty już wybudowane i oddane do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie Pabianickim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 78,00 do 80,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 3-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie Pabianickim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie Pabianickim wynoszą od 3 989 zł do 4 040 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie Pabianickim kosztuje 315 000 zł.

Ceny domów w powiecie Pabianickim

W powiecie Pabianickim mamy 9 inwestycji deweloperskich z domami o powierzchni od 129,00 do 170,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w powiecie Pabianickim wynoszą od 3 206 zł do 4 096 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w powiecie Pabianickim kosztuje 529 000 zł.

Aktualnie w w powiecie Pabianickim deweloperzy przygotowali 2 atrakcyjne oferty promocyjne oraz obniżyli ceny ofertowe w 1 nieruchomości.

Polecane domy w powiecie Pabianickim

Wybrane promocje w powiecie Pabianickim

Domy na sprzedaż w powiecie Pabianickim

Podobne lokalizacje