Stoisko dewelopera EBUDDom

Targi Mieszkaniowe kujawsko-pomorskie

For You - mieszkania na sprzedaż

Bydgoszcz, ul. Gryfa Pomorskiego

EBUDDom
  • liczba ofert 7

  • ceny za m2 4 790  - 5 390 

  • powierzchnie 64 m2 - 91 m2

  • liczba pokoi 3 - 4

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Ceny za m2 4 790 - 5 390 zł
Powierzchnie mieszkań 64 - 91 m2
Liczba pokoi 3 - 4
Wysokość pomieszczeń 260 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 1
Liczba mieszkań wszystkich None, dostępnych 7
Liczba kondygnacji naziemnych 7
Liczba kondygnacji podziemnych nie posiada
Powierzchnie dodatkowe loggia, taras
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe naziemne (38 miejsc)
Komórki lokatorskie posiada, przynależne do mieszkań, komórki na piętrach od 1-6
Rozpoczęcie budowy 4 kw. 2017 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia plac zabaw, winda, rowerownia
Przyroda las
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji bezpłatna - 7 dni, dalej umowa deweloperska.
Zabezpieczenie środków klienta otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji For You

Obecnie trwa budowa II etapu inwestycji FOR YOU. Inwestycję stanowi budynek wielorodzinny, którego tworzą dwa trzony połączone halą garażową. W każdym z nich znajdować się będzie 33 mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe. Na poziomie parteru planowana jest hala garażowa z 38-ma miejscami parkingowymi. Dzięki temu osiedle będzie wolne od zaparkowanych tuż pod oknami pojazdów, które oprócz hali znajdą miejsce na ogólnodostępnym parkingu, umieszczonym przed wjazdem na teren inwestycji. Zaprojektowane osiedle doskonale wkomponowuje się w ciche, otaczające je tereny zielone.

W inwestycji zastosowano ciekawe rozwiązania takie jak miejsca postojowe dla samochodów elektrycznych, wspólna pralnia i suszarnia wyposażona w wysokiej klasy urządzenia czy też elektroniczne sterowanie ciepłem, mające niebagatelny wpływ na obniżenie kosztów utrzymania.

Budynki posiadać będą cichobieżne windy, komórki lokatorskie i miejsca na wózki/rowery na każdym piętrze. Z dala od zgiełku ulicy zaprojektowano plac zabaw dla dzieci, a dla nieco starszej młodzieży - strefę fitness.

Inwestycja została zaprojektowana bez barier architektonicznych. Wejścia do klatek są na poziomie hali garażowej (parter), skąd od razu można podjechać windą na odpowiednie piętro.

Zakończenie II etapu planowane jest na połowę 2018 roku.

FOR YOU: KOMFORT APARTAMENTU, CENA MIESZKANIA.

Inwestycja For You składa się z 1 budynku w którym łącznie znajduje się None lokal mieszkalny o powierzchni od 64 do 91 metrów kwadratowych. Budynek posiadaja do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji For You są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper EBUDDom przewidział miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji For You pozostało w sprzedaży 7 mieszkań o powierzchni od 64 do 91 metrów kwadratowych w cenie od 4 790 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów. W odległości 300 metrów od inwestycji For You znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Bora-Komorowskiego - Braci Baż..

Wszystko czego potrzebujesz – blisko Ciebie!

Bez przesiadek dotrzesz do najważniejszych dzielnic w mieście, a ciszę i kontakt z naturą zachowasz dla siebie. Inwestycja FOR YOU znajduje się w pobliżu nowej linii tramwajowej.

Okolice zachęcają do aktywnego spędzania wolnego czasu, czy to do spaceru z rodziną, dziećmi, czy też do eksplorowania ich rowerem.
Niedaleko budowy znajduje się wiele przydatnych punktów usługowych ważnych w życiu codziennym jak sklepy, przychodnie, kościoły, poczta. Dla miłośników jeździectwa nieopodal mieści się stadnina koni.

Rodziców z pewnością ucieszy fakt budowy nowej Szkoły Podstawowej, w której przewidziano przedszkole oraz halę sportową; jej wykonawcą jest m.in. „EBUD – Przemysłówka Sp. z o.o.”. Budowa nowej szkoły urozmaici i tak już bogatą ofertę szkół znajdujących się w tej okolicy.

W odległości 300 m od inwestycji znajduje się przystanek nowej linii tramwajowej – Andersa/Gieryna

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji For You jest dostępnych 7 ofert

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
M.33 4 90,73 m2 7 zapytaj o cenęZobacz
M.64 3 91,13 m2 7 zapytaj o cenęZobacz
M.55 3 66,37 m2 5 335 168 zł
5 050 zł/m2
Zobacz
M.40 3 66,14 m2 2 334 007 zł
5 050 zł/m2
Zobacz
M.45 3 66,38 m2 3 335 219 zł
5 050 zł/m2
Zobacz
M.21 3 63,68 m2 5 324 131 zł
5 090 zł/m2
Zobacz
M.50 3 66,37 m2 4 335 168 zł
5 050 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

Tynki: - garaż - elewacja systemowa lekka mokra, - lokale mieszkalne ściany - tynki gipsowe w pomieszczeniach suchych (tynki maszynowe) i cementowo-wapienne w pomieszczeniach mokrych (łazienki), - lokale mieszkalne sufity – przecierka na stropach Filigran, zatarta na gładko, - klatki schodowe - tynki gipsowe, - komórki lokatorskie - nie przewiduje się tynków. Malowanie: Piwnice - garaż bez malowania, - pomieszczenia techniczne bez tynku malowane farbą lateksową lub akrylową. Kondygnacje nadziemne - klatki schodowe, przedsionki: całość ścian i sufitów malowane farbą akrylową, - mieszkania (wszystkie pomieszczenia) pozostawione do indywidualnego wykończenia przez właściciela, - komórki lokatorskie malowane na biało.

Stolarka okienna

- mieszkania - pcv, profil sześciokomorowy, szklone potrójnie z trzema uszczelkami, - parapety okienne wewnętrzne – pcv, - parapety okienne zewnętrzne – z blachy cynkowanej powlekanej gr. 0,75 mm.

Drzwi zewnętrzne

- wewnętrzne w mieszkaniach montowane indywidualnie przez właściciela, - wejściowe do mieszkań - antywłamaniowe klasy „C”, - wejściowe do budynku - aluminium „ciepłe” z szybą bezpieczną, - brama garażowa - z napędem elektrycznym sterowana zdalnie pilotem.

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

Wszystkie posadzki oddylatowane od ścian po obwodzie pomieszczenia - garaż - kostka betonowa gr. 8 cm, - pomieszczenia gospodarcze, magazynowe, porządkowe, węzeł c.o., komórki lokatorskie wykończone farbą żywiczną, - mieszkania - posadzki cementowe do samodzielnego wykończenia przez właściciela, - balkony - płytka tarasowa /gres, - klatki schodowe, przedsionki, śluzy - cienkowarstwowa posadzka wylewana /gres.

Ściany

Część podziemna: - garaż - ściany pierwszej kondygnacji żelbetowe gr. 24 cm wylewane na mokro, - garaż - ściany zewnętrzne ocieplone styropianem o gr. 5 cm, sufity pomiędzy garażem a pierwszą kondygnacją mieszkalną ocieplone wełną mineralną gr. 15 cm. Część nadziemna: - ściany zewnętrzne i wewnętrzne nośne murowane z cegły wapienno-piaskowej SILKA gr. 24 cm, na zaprawie cienkowarstwowej, ściany zewnętrzne ocieplone styropianem o gr.15 cm, - pozostałe ściany wydzielające mieszkania gr. 25 cm z pustaków ceramicznych na zaprawie cienkowarstwowej, - ścianki działowe w mieszkaniach z cegły wapienno piaskowych SILKA gr. 8 cm lub 12 cm, - komórki lokatorskie - bloczki wapienno-piaskowe SILKA gr. 8 cm, powyżej 160 cm ażurowe.

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

Instalacja wod-kan - kompletna armatura wodociągowo-kanalizacyjna (bez białego montażu) z przynależnymi wodomierzami mieszkaniowymi (usytuowanymi w szafkach przy każdym z mieszkań na klatce schodowej). Instalacja gazowa - brak. Instalacja elektryczna - w każdym mieszkaniu znajduje się 3-fazowe podłączenie dla kuchenki elektrycznej, włączniki i gniazdka z osprzętem ABB zgodne z projektem. Instalacja domofonowa - jest.

Ogrzewanie

Miejskie. Elektroniczne sterowanie ciepłem w mieszkaniu.

Wentylacja

Mieszkania wyposażone w wentylację hybrydową.

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
EBUDDom

EBUDDom

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Sokola 3/31
    Bydgoszcz

+48 52 ...

+48 789...