Nowe lokale użytkowe w powiecie brodnickim

Hala targowa kujawsko-pomorskie - brodnicki

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w powiecie brodnickim. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o powiecie brodnickim

Powiat brodnicki znajduje się na północnym wschodzie woj. kujawsko-pomorskiego, w dorzeczu Wisły i składa się z 10 gmin. Jego powierzchnia wynosi 1039 km2, a mieszka tu ponad 75 000 osób. Część powiatu zajmuje Brodnicki Park Narodowy, który jest jednym z ważniejszych obszarów rekreacyjnych. Przeważa tu zabudowa typowa dla małych miast oraz wsi, a w stolicy powiatu Brodnicy wznosi się szereg zabytków. Powiat ma rozwiniętą oświatę na poziomie podstawowym i gimnazjalnym, a szkół tego szczebla jest tu ok. 30. Dostęp do opieki medycznej zapewnia 15 przychodni lekarskich, a dostęp do leków daje 11 aptek. Za życie kulturalne mieszkańców odpowiadają gminne ośrodki kultury i biblioteki publiczne. W powiecie znajduje się sporo terenów rekreacyjnych, a o dobrą kondycję pozwalają dbać boiska i kompleksy boisk. Jest tu też hala sportowa, sauna i siłownia. Powiat ma dobre połączenie z większymi miastami, głównie z Toruniem, z którym jest bezpośrednio połączony drogą krajową nr 15. Biegną tedy także cztery drogi wojewódzkie. Funkcjonuje tu także kolej.

W powiecie brodnickim aktualnie jest na sprzedaż 91 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 6 inwestycjach deweloperskich.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w powiecie brodnickim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 33,00 do 81,00 m2, w tym:

  • 33 mieszkania 2-pokojowych,
  • 46 mieszkań 3-pokojowych,
  • 12 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w powiecie brodnickim

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w powiecie brodnickim wynoszą od 3 500 zł do 5 600 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w powiecie brodnickim kosztuje 168 197 zł.

W powiecie brodnickim nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Lokale użytkowe w powiecie brodnickim

Podobne lokalizacje