Nowe mieszkania w Niemczu

Hala targowa kujawsko-pomorskie - Niemcz

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Niemczu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Niemczu

Niemcz to miejscowość położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim, w gminie Osielsko. Ze względu na bardzo korzystną odległość od centrum Bydgoszczy, Niemcz przybrał formę przedmieścia o charakterze mieszkaniowym. Cicha, spokojna okolica eleganckich domów jednorodzinnych i apartamentowców to miejsce idealne dla rodzin czy osób starszych. Urokliwe tereny dają możliwość spacerów, przejażdżek rowerowych i odpoczynku od zgiełku miasta. Sąsiedztwo Parku Krajobrazowego pozwala zaczerpnąć świeżego powietrza a także cieszyć się bliskością zieleni.

Przystanki autobusowe (komunikacji ZDMiKP), rozwinięta infrastruktura drogowa zapewniają szybki dojazd do największego miasta w województwie. Miejscowe zabudowania zlokalizowane są w niedalekiej odległości od galerii handlowej, marketu spożywczego, Ogrodu Botanicznego w Myślęcinku, stadniny koni, pola golfowego, basenu i innych atrakcji jakie zapewnia miasto Bydgoszcz. Na terenie Niemcza znajduje się szkoła podstawowa i 2 przedszkola.

W Niemczu aktualnie jest na sprzedaż 76 ofert nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich, z których 26 to ofert już wybudowanych i oddanych do użytkowania.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Niemczu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 26,00 do 103,00 m2, w tym:

  • 7 mieszkań 1-pokojowych,
  • 7 mieszkań 2-pokojowych,
  • 28 mieszkań 3-pokojowych,
  • 11 mieszkań 4-pokojowych.

Ceny mieszkań w Niemczu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Niemczu wynoszą od 4 828 zł do 7 204 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Niemczu kosztuje 182 000 zł.

Ceny domów w Niemczu

W Niemczu mamy 23 inwestycje deweloperskie z domami o powierzchni od 91,00 do 125,00 m2. Ceny ofertowe nowych domów będących w sprzedaży w Niemczu wynoszą od 3 922 zł do 4 987 zł za metr kwadratowy. Najtańszy dostępny w sprzedaży dom w Niemczu kosztuje 355 000 zł.

Polecane mieszkania w Niemczu

Podobne lokalizacje