Nowe mieszkania w Inowrocławiu

Hala targowa kujawsko-pomorskie - Inowrocław

Witam na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych.
Znajdujesz sie w hali targowej z ofertami w Inowrocławiu. Skorzystaj z wyszukiwarki aby określić dokładną lokalizację oraz parametry poszukiwanej nieruchomości.

Informacje o Inowrocławiu

Inowrocław to ok. 75–tysięczne miasto leżące na Kujawach Zachodnich. Zajmuje obszar 30,42 km2. Forma zabudowy jest tu typowo miejska. Centralnym punktem jest rynek, od którego odchodzą uliczki z XIX-wiecznymi kamienicami. Za nimi znajdują się obszary stricte mieszkalne, w tym osiedla mieszkaniowe z II połowy XXw. Zachód Inowrocławia to głównie tereny uzdrowiskowe z sanatoriami i z tężnią solankową oraz zabudowa mieszkalna i usługowa. Zakłady przemysłowe przeważają na obrzeżach miasta, głównie na południu. Inowrocław zapewnia swoim mieszkańcom dostęp do pełnej oferty edukacyjnej, medycznej i kulturalnej. Działa tu ponad 20 szkół oraz wydział bydgoskiej Wyższej Szkoły Gospodarki. Jest tu także szpital i przeszło 10 zakładów opieki zdrowotnej. Kujawskie Centrum Kultury dba o rozwój życia kulturalnego w mieście. Rozbudowane jest też zaplecze sportowe i usługowo-handlowe. Znajduje się tu Galeria Solna, w której mieści się ponad 80 sklepów.

W Inowrocławiu aktualnie jest na sprzedaż 23 oferty nowych mieszkań, domów i lokali użytkowych znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Żadna z dostępnych ofert nie spełnia kryteriów rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych (MDM).

Ile pokoi?

Deweloperzy w Inowrocławiu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni od 32,00 do 99,00 m2, w tym:

  • 1 mieszkanie 1-pokojowych,
  • 5 mieszkań 2-pokojowych,
  • 9 mieszkań 3-pokojowych,
  • 7 mieszkań 4-pokojowych,
  • 1 mieszkanie 5-pokojowych.

Ceny mieszkań w Inowrocławiu

Ceny ofertowe nowych mieszkań obecnie dostępnych w sprzedaży w Inowrocławiu wynoszą od 5 507 zł do 5 975 zł za metr kwadratowy. Najtańsze dostępne w sprzedaży mieszkanie w Inowrocławiu kosztuje 190 033 zł.

W Inowrocławiu nie znajdziemy nowych domów na sprzedaż.

Polecane mieszkania w Inowrocławiu

Podobne lokalizacje