Stoisko dewelopera Scandi Home

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie - okolice Wrocławia

Osiedle Scandi - domy na sprzedaż

Wrocław, Brochów, ul. Sygnałowa

Scandi Home
 • liczba ofert 5

 • ceny za m2 5 420 

 • powierzchnie 150 m2 - 156 m2

 • liczba pokoi 6

 • termin oddania 3 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 845 000 zł
Ceny za m2 5 420 zł
Powierzchnie domów 150 - 156 m2
Liczba pokoi 6
Wysokość pomieszczeń 270 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba domów wszystkich 30, dostępnych 5
Liczba kondygnacji naziemnych 3
Poddasze posiada
Garaże posiada , przewidziano następujące miejsca postojowe:
 • miejsca postojowe naziemne
Rozpoczęcie budowy 1 kw. 2019 roku
Termin oddania 3 kw. 2020 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia teren ogrodzony, internet, inteligentny dom, własna kotłownia
Przyroda park
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Osiedle Scandi

Osiedle Scandi

Osiedle Scandi to powstająca przy ulicy Sygnałowej wyjątkowa na mapie Wrocławia i jedyna w swoim rodzaju inwestycja, która leży w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Brochowskiego.

Koncepcja architektoniczna zakłada wybudowanie 124 3-kondygnacyjnych domów o całkowitej powierzchni 145 m2 w kilku etapach. Przestronny salon, komfortowe pierwsze piętro jako strefa sypialna oraz poddasze dowolnego przeznaczenia uzupełnią duże i bardzo duże ogrody sięgające nawet 300 m2.

W sprzedaży znajdują aktualnie domy pierwszego (16) oraz drugiego (14) etapu.

Inwestycja Osiedle Scandi składa się z 30 domów o powierzchni od 150 do 156 metrów kwadratowych. Nowe domy znajdujące się w inwestycji Osiedle Scandi są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.. Domy posiadają garaże. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Scandi Home przewidział miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Scandi pozostało w sprzedaży 5 nowych domów jednorodzinnych o powierzchni od 150 do 156 metrów kwadratowych w cenie od 5 420 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są domy:

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy. W odległości 1 050 metrów od inwestycji Osiedle Scandi znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Centralna (25307). W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Scandi znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 51 w odległości 850 m, Przedszkole Nr 51 w odległości 850 m, Szkoła Podstawowa Nr 80 w odległości 1 100 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m Vitrum. Apteka. Panas B., w odległości 850 m Broch-Med s.c. NZOZ, w odległości 1 100 m Apteki AB sp.j. Kaźmierczak I., Styczeń K., Turowska M.. W okolicy znajdują się sklepy: Rucola w odległości 800 m, Restauracja Wieś Jadło w odległości 950 m, URZĄD POCZTOWY WROCŁAW 18 w odległości 1 000 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Ocean Sub w odległości 600 m.

Osiedle Scandi powstaje przy ulicy Sygnałowej na granicy wrocławskich dzielnic Jagodna i Brochowa. Inwestycję od ścisłego centrum Wrocławia dzielić będzie jedynie 5 kilometrów. Ważną w kontekście lokalizacji informacją jest przede wszystkim dynamiczny rozwój miejskiej infrastruktury, dzięki czemu w niedługim czasie znacząco poprawi się komunikacja nie tylko z samym centrum i innymi ważnymi punktami miasta, ale i w samej dzielnicy.

komunikacja

Dojazd do ścisłego centrum Wrocławia zajmuje około 20 minut, jednak w niedługim czasie znacząco się skróci, dzięki ukończeniu przebudowy ulicy Buforowej. W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, w przyszłości ulicą Buforową pojedzie tramwaj. W niewielkiej odległości znajduje się też stacja PKP Wrocław Brochów.

edukacja

Na granicy Jagodna i Brochowa już za niespełna dwa lata działalność rozpocznie żłobek przy samej ulicy Sygnałowej, do którego uczęszczać będzie mogło 220 maluchów. Przy ulicy Konduktorskiej działa już Żłobek Przygody w Obłokach, nieco dalej na Brochowie Bajkowy Żłobek, przy Parku Bieńkowickim Klub Maluszka Cztery Słonie, natomiast przy ulicy Vivaldiego Żłobek Mikołajek.

Jeśli chodzi o placówki dla nieco starszych dzieci, to mieszkańcy Osiedla Scandi do dyspozycji będą mieć Przedszkole nr 51 i przedszkole Krakusek na Brochowie, przedszkole Kinder Jagodno oraz placówkę o wdzięcznej nazwie Pimpuś Sadełko. Jeśli jednak placówek będzie zbyt mało, to kilka kolejnych zlokalizowanych jest także na nieodległym Gaju.

odpoczynek i rekreacja

Tuż obok działki, na której powstaje Osiedle Scandi, znajduje się jeden z piękniejszych Wrocławskich parków, który dodatkowo jest najstarszym parkiem w stolicy Dolnego Śląska - Park Brochowski. Jest to idealne miejsce do spacerów czy porannej rekreacji. Na Jagodnie w niedługim czasie powstanie także kompleks basenowy, który w znaczącym stopniu podniesie sportową atrakcyjność tej części miasta, a przecież wcale niedaleko znajduje się też wrocławski Aqua Park.

Położona na południu Wrocławia, w jego lewobrzeżnej części, dzielnica zajmująca powierzchnie niespełna 55 kilometrów kwadratowych, którą zamieszkuję około 170 tysięcy osób. Od strony północnej dzielnica graniczy ze Śródmieściem i Starym Miastem, od strony wschodniej z Psim Polem, od zachodniej z Fabryczną, zaś południowa granica Krzyk stanowi jednocześnie część granicy Wrocławia. W Krzykach znajduje się nowoczesny, mierzący 220 metrów budynek Sky Tower, Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie, tor wyścigów konnych Partynice, Uniwersytet Ekonomiczny, Dworzec Główny i Wrocławski Teatr Pantomimy. Krzyki to dobrze rozwinięta dzielnica pod względem infrastruktury miejskiej i drogowej, w jej obrębie powstaje dużo nowych inwestycji mieszkaniowych, które przyczyniają się powstawaniu nowych punktów usługowo-handlowych czy placówek edukacyjnych. Sprawne przemieszczanie się po Krzykach i poza nimi zapewniają liczne arterie Opolska, Aleja Armii Krajowej, Borowska, Ślężna, Powstańców Śląskich, Bardzka, Kamienna, Krakowska czy Wyścigowa.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Osiedle Scandi jest dostępnych 5 ofert

Określ jakiego domu poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
14A 6 149,61 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
36A 6 155,89 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
37B 6 155,89 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
37A 6 155,89 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
38B 6 155,89 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Scandi Home

Scandi Home

Strona internetowa inwestycji
 • Salon Sprzedaży
 • Budynek OVO
  ul. Podwale 83 lok. 21 (III p.)
  50-414 Wrocław

+48 71 ...