Stoisko dewelopera Rafin Sp. z o.o. – Sp.k.

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

Wybrzeże Reymonta - mieszkania na sprzedaż

Wrocław, Kleczków, ul. Reymonta

Rafin Sp. z o.o. – Sp.k.
  • liczba ofert 18

  • powierzchnie 61 m2 - 71 m2

  • liczba pokoi 3

  • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne Zapytaj o cenę
Powierzchnie mieszkań 61 - 71 m2
Liczba pokoi 3
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski podwyższony
Liczba budynków 2
Liczba mieszkań wszystkich 280, dostępnych 18
Liczba kondygnacji naziemnych 9
Liczba kondygnacji podziemnych 2
Powierzchnie dodatkowe balkon
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe podziemne (332 miejsca)
Komórki lokatorskie posiada, część w postaci szaf balkonowych
Rozpoczęcie budowy 1 kw. 2017 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Udogodnienia internet, tv kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia
Przyroda park, las, rzeka
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Wybrzeże Reymonta

Witaj w domu, na wybrzeżu, we Wrocławiu. Zobacz inwestycję, w której mieszkańcy nigdy nie będą się nudzić. Kilometry nadodrzańskich wałów, Park Staszica, Lasy Rędziński i Osobowicki, kluby żeglarskie – wszystko znajduje się przy Wybrzeżu Reymonta. Tę niesamowitą lokalizację docenili już mieszkańcy pierwszego etapu, który sprzedał się w 97% jeszcze przed zakończeniem budowy!

Doskonała lokalizacja w odległości tylko 3 przystanków tramwajowych od centrum, niesamowite tereny zielone w okolicy, widok na Odrę.
Wymarzony układy mieszkań renomowanej pracowni projektowej Zbigniewa Maćkowa zostały najbardziej docenione przez naszych klientów. Wygodne balkony o powierzchni do 50 mkw oraz komórki lokatorskie w każdym mieszkaniu!

Cisza i spokój – oddalenie od ulicy.

II etap Wybrzeża Reymonta jeszcze bardziej nawiązuje do swojej nazwy. Elewacja pokryta jest antracytowym klinkierem, który opływają tafle szklanych balkonów. Elegancki kontrast tworzą białe płyty HPL, które jednocześnie łączą i oddzielają poszczególne strefy budynku. Dzięki temu oryginalnemu rozwiązaniu zapewniliśmy dodatkowe miejsce do przechowywania w postaci zewnętrznych szaf balkonowych. W strzelistej wieży, ulokowanej bliżej Odry, zaprojektowaliśmy najbardziej wyjątkowe apartamenty, z których widok będzie zapierać dech. Harmonia, elegancja i wysoka jakość to 3 wartości, które przyświecały nam przy tworzeniu ideału.

135 oświetlonych i wygodnych mieszkań w metrażu od 28 do 82 mkw przygotowujemy tak, by maksymalnie wykorzystać atuty powierzchni. Pomieszczenia są dobrze nasłonecznione i ustawne. Na szczególną uwagę zasługuje oferta mieszkań jedno lub dwupokojowych zarówno z kuchniami lub z aneksem – wyjątek w skali całego Śródmieścia! Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają wygodne balkony nawet do 50 mkw i szafy zewnętrzne.

Inwestycja Wybrzeże Reymonta składa się z 2 budynków w których łącznie znajduje się 280 lokali mieszkalnych o powierzchni od 61 do 71 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 2 kondygnacje podziemne. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Wybrzeże Reymonta są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rafin Sp. z o.o. – Sp.k. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Wybrzeże Reymonta pozostało w sprzedaży 18 mieszkań o powierzchni od 61 do 71 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy. W odległości 550 metrów od inwestycji Wybrzeże Reymonta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Wrocław Nadodrze. W najbliższej okolicy inwestycji Wybrzeże Reymonta znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Muzyczny Domowy Żłobek w odległości 500 m, Przedszkole Nr 21 w odległości 550 m, Szkoła Podstawowa Nr 74 w odległości 600 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m Silesia. Apteka, w odległości 500 m Przychodnia, w odległości 500 m Apteka Rubus. W okolicy znajdują się sklepy: ZUS ODDZIAŁ WOJEWÓDZKI I INSPEKTORAT w odległości 200 m, URZĄD POCZTOWY WROCŁAW 36 w odległości 500 m, Tostini Bar w odległości 600 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Na Fali. Klub sportowy w odległości 300 m, California Fitness Polska Sp. z o.o. w odległości 600 m, Olimpia w odległości 750 m.

Inwestycja położona jest tuż przy moście Osobowickim, przy ul. Reymonta 10, przy ciągnących się kilometrami Wałach Nadodrzańskich. Powstały tutaj tereny rekreacyjne, które tworzą wiele mil tras biegowych i rowerowych. Pobliskie tereny zielone – Las Rędziński (400 ha) i Osobowicki (130 ha z przygotowanymi terenami do grillowania) a także wyremontowany Park Staszica (5 minut piechotą) i Park Słowiański, z wydzielonymi strefami wybiegów dla psów, pozwolą mieszkańcom nowego osiedla na wyjątkowo aktywne spędzanie czasu w najbliższej okolicy. W Parku Staszica znajdują się dodatkowo plac zabaw, piaskownica, siłownia na świeżym powietrzu, park linowy i tor rolkowy. Z myślą o rowerzystach przygotowaliśmy rowerownią, parking dla rowerów, a także stację ich naprawy. W pobliżu inwestycji działa również Uczniowski Klub Sportowy „Żeglarz”, który regularnie prowadzi szkolenia regatowe dla dzieci i młodzieży na Odrze.

Osiedle jest doskonale skomunikowane z każdą częścią Wrocławia, położone tylko 3 przystanki od Uniwersytetu Wrocławskiego, 1,5 minuty piechotą od przystanku komunikacji miejskie z aż 14 liniami tramwajowymi i autobusowymi, dzięki czemu stanowi doskonałą inwestycję na wynajem. Posiadacze samochodów mają zapewniony szybki wyjazd na AUTOSTRADOWĄ OBWODNICĘ WROCŁAWIA. Dodatkowo stacja kolejowa Nadodrze jest w zakresie 8 minutowego spaceru.

Dzielnica prawie w całości położona na prawym brzegu głównego nurtu Odry. Po lewej stronie Odry znajduje się jedynie osiedle Kleczków. Psie Pole zajmuje obszar blisko 100 kilometrów kwadratowych i zamieszkuje ją około 100 tysięcy mieszkańców. Dzielnica, pod względem zabudowy jest bardzo zróżnicowana, znajdują się tam osiedla domów jednorodzinnych, wille, dawne osady wiejskie, a także duże osiedla wielorodzinne oraz zespół przemysłowy ulokowany na południowym wschodzie Psiego Pola. Obrzeża dzielnicy stanowią liczne lasy między innymi Las Rędziński, Osobowicki czy Zakrzowski. Wschodnią cześć Psiego Pola z jego zachodnią częścią łączy ulica Jana Kasprowicza. Na terenie dzielnicy znajduje się Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego i Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych. Sprawne przemieszczanie się po dzielnicy zapewnia ulica Nowaka-Jeziorańskiego, Autostradowa Obwodnica Wrocławia, ulica Bolesława Krzywoustego, Żmigrodzka, Polanowicka czy Aleja Jana III Sobieskiego.

Czytaj więcej
Film o inwestycji Wybrzeże Reymonta

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Wybrzeże Reymonta jest dostępnych 18 ofert

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
2.L4.K1.18 3 71,33 m2 4 zapytaj o cenęZobacz
2.L5.K2.28 3 67,13 m2 5 zapytaj o cenęZobacz
2.L4.K3.48 3 67,26 m2 4 zapytaj o cenęZobacz
2.L4.K2.23 3 71,14 m2 4 zapytaj o cenęZobacz
2.L3.K3.38 3 67,39 m2 3 zapytaj o cenęZobacz
2.L3.K2.18 3 71,35 m2 3 zapytaj o cenęZobacz
2.L3.K1.13 3 71,31 m2 3 zapytaj o cenęZobacz
2.L2.K3.28 3 71,30 m2 2 zapytaj o cenęZobacz
2.L2.K2.13 3 71,22 m2 2 zapytaj o cenęZobacz
2.L2.K1.08 3 71,25 m2 2 zapytaj o cenęZobacz
2.L1.K3.18 3 71,24 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
2.L1.K3.12 3 60,59 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
2.L1.K2.08 3 71,43 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
2.L1.K2.05 3 64,53 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
2.L1.K1.03 3 71,46 m2 1 zapytaj o cenęZobacz
2.L0.K3.08 3 71,41 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
2.L0.K2.03 3 71,30 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
2.L0.K2.01 3 64,33 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

Żelbetowy w technologii monolitycznej z betonu C30/37 (B37) oraz stali BST500/550 (A-IIIN). Strop w układzie słupowo-płytowym w technologii żelbetowej półprefabrykowanej typu FILIGRAN. Posadowienie obiektu zaprojektowano jako bezpośrednie na płycie fundamentowej. Konstrukcję podziemną stanowi skrzynia żelbetowa (ściany żelbetowe po obwodzie + płyta fundamentowa). Schody żelbetowe złożone z monolitycznych płyt spocznikowych gr. 25 cm i prefabrykowanych biegów schodowych o gr 20cm

Dach

Dach budynku - nad najwyższymi kondygnacjami w formie stropodachów żelbetowych płaskich

Elewacja

-Ściany zewnętrzne tynkowaną metodą lekką-mokrą ocieplone płytami ze styropianu i wełny mineralnej - Materiał wykończeniowy: tynk, płyty elewacyjne, płytki

Stolarka okienna

- Okna wykonane w technologii PCV i aluminiowej - pakiet 3 szybowy ze współczynnikiem przenikania ciepła U(g) 0,7W/m2K - grubość pakietu szybowego 42 mm - rama i skrzydła 6 komorowe - system Avantgarde 7000 - system okuć Winkhaus - izolacja akustyczna 31 - 34dB -stolarka okienna wyposażona w system nawietrzaków zintegrowanych, - Okna i drzwi balkonowe zostaną przeszklone szkłem bezpiecznym

Drzwi zewnętrzne

Wysokiej klasy drzwi do lokali mieszkalnych: - pakiet antywyważeniowy GU, 3 bolce - poszycie: dębowe, - grubość skrzydła 55mm, - 3 zawiasy SFS z regulacją 3D, - antywłamaniowy zamek listwowy wielobolcowy, - pakiet wyciszający o podwyższonej dźwiękoszczelności 38 dB - podwyższony panel ozdobny - Wszystkie drzwi zewnętrzne w komplementarnym systemie zgodnym z systemem ślusarki aluminiowej i wyposażone w pochwyty ze stali nierdzewnej oraz samozamykacze. - Wszystkie przeszklenia jako bezpieczne - Drzwi do pomieszczeń wydzielonych pożarowo, pomieszczeń technicznych, i klatek schodowych o odporności co najmniej EI60 i EI30

Balkony

-balustrady z wypełnieniem szklanym -Płaszczyzny czołowe balkonów oraz komóreczek na balkonach z zastosowaniem płyt elewacyjnych

Posadzka

-Jastrych cementowy -izolacja akustyczna (styropian), izolacja przeciwwodna (folia polietylenowa PE ) -Posadzka garażu podziemnego zostaną wykonane jako posadzka betonowa z powłoką żywiczną

Ściany

Ściany fundamentowe jako żelbetowe monolityczne grubości d=30-40cm. - Ściany zewnętrzne nośne powyżej poziomu terenu zaprojektowano jako żelbetowe. Zewnętrzne ściany murowane przewidziano jako murowane z bloczków silikatowych o gr. 18-24cm - Ściany wewnętrzne kondygnacji podziemnych zaprojektowano, jako żelbetowe gr: 20, 24 i 25cm, lub z bloczków cementowo-wapiennych gr. 18 i 24cm. Ścianki pomieszczeń technicznych z bloczków cementowo-wapiennych gr. 12, 18 i 24cm - Ściany wykończone tynkiem gipsowym maszynowym, zatartym na gładko, (w łazienkach ściany wykończone również tynkiem gipsowym), kategoria III - Ściany wewnętrzne w poziomie parteru zaprojektowano jako żelbetowe i z bloczków wapienno-piaskowych. Ściany działowe w obrębie lokali handlowych, mieszkań zaprojektowano jako ściany działowe z bloków cementowo- wapiennych o gr. 12cm lub w systemie multigips. - Przegrody między mieszkaniowe wykonane z bloczków gr. 24 cm lub w systemie multigips

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

- gniazda wtykowe: kuchnia: gniazda pod lodówkę, zmywarkę, okap, gniazdo siłowe kuchenki el., podwójne gniazda wtykowe - W salonie do 5 gniazd podwójnych - W łazience 2 gniazda : pod pralkę i przy umywalce - W przedpokoju możliwe gniazdo podwójne - Instalacja internetowa: gniazdo internetowe i gniazdo RTV w salonie - rozprowadzenie instalacji wodnej w rurach z tworzyw sztucznych PP lub PE niskoszumowych, instalacja kanalizacyjna z rur PCV, w przypadku ścian żelbetowych instalacja prowadzona naściennie (powierzchniowo) - Grzejniki panelowe, w łazience grzejnik drabinkowy -opomiarowanie lokalu – woda zimna i ciepła, CO, energia elektryczna.

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Rafin Sp. z o.o. – Sp.k.

Rafin Sp. z o.o. – Sp.k.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • ul. Stawowa 13
    50-018 Wrocław

+48 71 ...