Stoisko dewelopera Opty-Dom Development Sp. z o.o.

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

Aleja Lawendowa - Etap II - mieszkania na sprzedaż

wrocławski, Kiełczów, ul. Lawendowa

Opty-Dom Development Sp. z o.o.
  • liczba ofert 9

  • powierzchnie 73 m2 - 135 m2

  • liczba pokoi 3 - 6

  • termin oddania 4 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 307 000 zł
Powierzchnie mieszkań 73 - 135 m2
Liczba pokoi 3 - 6
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 5
Liczba mieszkań wszystkich 10, dostępnych 9
Liczba kondygnacji naziemnych od 2 do 4
Liczba kondygnacji podziemnych nie posiada
Powierzchnie dodatkowe balkon, taras, ogródek
Miejsca postojowe
  • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie posiada
Rozpoczęcie budowy 1 kw. 2019 roku
Termin oddania 4 kw. 2019 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia plac zabaw, teren ogrodzony, internet, patio / dziedziniec
Przyroda las, rzeka
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Aleja Lawendowa - Etap II

Ciche i nowoczesne mieszkanie z ogródkiem pod Wrocławiem
Aleja Lawendowa II etap to kolejny etap rozbudowy kameralnego osiedla w podwrocławskim Kiełczowie przy ulicy Lawendowej. Do jej najważniejszych atutów należą niewątpliwie: atrakcyjna lokalizacja z dala od miejskiego zgiełku i wśród wielu terenów zielonych, kameralny charakter mini osiedla oraz bardzo ciekawy wybór dostępnych w ofercie apartamentów — w przyjaznych cenach. Przystanek komunikacji miejskiej przy ul. Lawendowej.

Aleja Lawendowa II etap — to pięć budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej A, B, C, D, E. Budynki jednorodzinne są budynkami dwulokalowymi tj. parter i pierwsze piętro zajmuje jeden apartament, II piętro i poddasze zajmuje drugi apartament. Budynek E jest typowym domem jednorodzinnym. Wszystkie dolne apartamenty będą miały tarasy z wyjściem na ogród od strony południowej. Górne apartamenty będą wyposażone w balkony. Zarówno dolne, jak i górne apartamenty mają wyprowadzone podłączenia do kominków. Do każdego apartamentu przynależeć będzie jedno miejsce parkingowe. Do dyspozycji mieszkańców osiedla będzie również pięć garaży.Wszystkie lokale oddane w stanie deweloperskim (z nowoczesnymi kotłami gazowymi, grzejnikami, osprzętem elektrycznym, doprowadzoną instalacją światłowodową do każdym lokalu). Trwająca właśnie budowa II etapu zakończy się w IV kwartale 2019 roku.

Inwestycja Aleja Lawendowa - Etap II składa się z 5 budynków w których łącznie znajduje się 10 lokali mieszkalnych o powierzchni od 73 do 135 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Aleja Lawendowa - Etap II są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Opty-Dom Development Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Aleja Lawendowa - Etap II pozostało w sprzedaży 9 mieszkań o powierzchni od 73 do 135 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

W pobliżu znajdują się drogi wojewódzkie nr 452 i 455 oraz dwie drogi krajowe: nr 98 i S8. Działa komunikacja miejska: pociągi i autobusy m. in. do Wrocławia. W najbliższej okolicy inwestycji Aleja Lawendowa - Etap II znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w Kiełczowie w odległości 850 m.

Zalety mieszkania pod Wrocławiem
Kiedy kupujemy mieszkanie, jednym z najważniejszych wyborów jest decyzja, gdzie ono będzie. Wybór pomiędzy miejskim i podmiejskim stylem życia jest dla wielu osób bardzo trudny, jeżeli nie zdają sobie sprawy z korzyści, jakie płyną z mieszkania pod miastem.

Często pomijanym, ale bardzo istotnym elementem jest życie w społeczności podmiejskiej, gdzie znamy swoich sąsiadów. W wielkich miastach bardzo często nie wiemy, kto mieszka w naszym bloku, nie mówiąc o naszym osiedlu. Mniejsze, podmiejskie społeczności są znacznie bardziej stabilne i zwarte. Zapewni nam to poczucie wspólnoty i sprawi, że będziemy mogli liczyć na pomoc sąsiada. Niezależnie od tego, czy chodzi o to, by ktoś odebrał przesyłkę od kuriera, czy żeby miał oko na nasz dom podczas naszego urlopu, wspaniale jest mieszkać obok ludzi, na których możemy polegać.

Mała społeczność to również mniejsze natężenie ruchu i większa ilość otwartych przestrzeni do użytku publicznego. To poczucie przestrzeni i ogólna łatwość życia niesie ze sobą wolniejsze, bardziej zrelaksowane tempo, którego w mieście nie ma. To wszystko sprawia, że przedmieścia to znacznie przyjemniejsze miejsce do życia niezależnie od tego, czy jesteśmy tam sami, czy chcemy tam wychować dzieci. Przy większej dostępności przestrzeni publicznej przedmieścia mają bliższy związek z naturą. Jest więcej drzew, zieleni, parków i terenów trawiastych, gdzie mieszkańcy mogą czuć się bardziej związani ze swoim środowiskiem. Z dala od syren i odgłosów ruchu miejskiego możemy naprawdę wypocząć po pracy. Do tego mamy własny ogródek, w którym możemy się zrelaksować. W okolicy znajdziemy też wiele miejsc na spacery, jazdę na rowerze lub jogging. Nie bez znaczenia są też koszty życia. Zgodnie z ogólną zasadą, ogólny koszt utrzymania jest zazwyczaj niższy niż przeciętne koszty w centrum miasta. Ceny najmu i domu są zazwyczaj tańsze, podobnie jak towary, takie jak artykuły spożywcze i benzyna.

Mieszkanie z ogródkiem pod Wrocławiem
Idealnym rozwiązaniem jest zamieszkanie w Alei Lawendowej w Kiełczowie. Jest tu całe osiedle pięknych i nowoczesnych domów, które zapewnią nam ogromną przestrzeń życiową. To, co jest niezwykle ważne to fakt, że jest to mieszkanie pod miastem wśród zieleni, a jednocześnie naprawdę blisko centrum. Od serca Wrocławia osiedle dzieli zaledwie 10 kilometrów, a od Centrum Handlowego Korona jedynie cztery. Jeżeli posiadamy samochód, to dotrzemy tam z Kiełczowa jedynie w kwadrans.

Kiełczów to duża wieś o zabudowie miejskiej. Położona jest w województwie dolnośląskim, w gminie Długołęka. Znajduje się ok. 13 km od centrum Wrocławia. Graniczy z wrocławską dzielnicą Psie Pole. Z tego powodu mieszka tu wiele osób, które pracują lub uczą się w stolicy województwa dolnośląskiego. Zabudowa Kiełczowa opiera się na domkach jednorodzinnych wolnostojących i w zabudowie bliźniaczej. Można znaleźć również bloki - w większości są to nowoczesne osiedla. Rozwija się tu także gospodarka, co potwierdza obecność licznych małych i średniej wielkości firm, głównie z branży motoryzacyjnej i wulkanizacyjnej. Kiełczów aktywnie działa w zakresie kultury i sportu. Pod kątem komunikacyjnym niewątpliwie dobrą wiadomością jest bliskie położenie drogi krajowej nr 98, którą można dojechać do S8 - północno-zachodniej obwodnicy Wrocławia. W okolicy znajdują się także drogi wojewódzkie. Kiełczów znajduje się zatem w atrakcyjnym położeniu dla mieszkańców i biznesmenów.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Aleja Lawendowa - Etap II jest dostępnych 9 ofert

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
C/M1 4 73,28 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
C/M2 3 76,63 m2 2 zapytaj o cenęZobacz
D/M1 4 73,28 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
E/M1 6 134,87 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
D/M2 3 76,63 m2 2 zapytaj o cenęZobacz
B/M2 3 90,84 m2 2 zapytaj o cenęZobacz
A/M2 3 90,84 m2 2 zapytaj o cenęZobacz
B/M1 5 87,06 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz
A/M1 5 87,06 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Opty-Dom Development Sp. z o.o.

Opty-Dom Development Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji
  • Biuro sprzedaży
  • Kiełczów

+48 609...

+48 607...