Stoisko dewelopera Lokum Deweloper

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

Lokum di Trevi (os. Tarnogaj) - mieszkania na sprzedaż

Wrocław, Tarnogaj, ul. Międzyleska/Gazowa

Lokum Deweloper
 • liczba ofert 30

 • ceny za m2 6 978  - 8 496 

 • powierzchnie 40 m2 - 91 m2

 • liczba pokoi 2 - 4

 • termin oddania 4 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 339 000 zł
Ceny za m2 6 978 - 8 496 zł
Powierzchnie mieszkań 40 - 91 m2
Liczba pokoi 2 - 4
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski

Lokum di Trevi to eleganckie osiedle o podwyższonym standardzie. Inwestycję stanowi zespół budynków wielorodzinnych z lokalami usługowymi, garażami podziemnymi i naziemnymi, miejscami postojowymi oraz zagospodarowaniem terenu. Każdy budynek wyposażony jest w cichobieżne windy i system monitoringu oraz wideodomofony. We wszystkich mieszkaniach znajdują się antywłamaniowe drzwi wejściowe, a w tych zlokalizowanych na parterze dodatkowo instalujemy rolety zewnętrzne. W ramach zagospodarowania terenu zaprojektowaliśmy bezpieczne, tartanowe place zabaw, fontanny oraz wyjątkowe miejsca do odpoczynku i relaksu. Strefy zieleni są zaaranżowane z niezwykłą starannością. Tworzy je wysokiej jakości roślinność (berberys, hortensja, lawenda wąskolistna czy tawuła japońska). Elegancję osiedla podkreśla elewacja budynków, wykonana z wysokiej jakości materiałów, w słonecznej i przyjaznej kolorystyce – odcienie żółci, bieli i szarości.

Liczba budynków 9
Liczba mieszkań wszystkich None, dostępnych 30
Liczba kondygnacji naziemnych 5
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe balkon
Miejsca postojowe
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie posiada
Rozpoczęcie budowy 1 kw. 2011 roku
Termin oddania 4 kw. 2019 roku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, usługi w budynku, winda, videodomofon
Przyroda park
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Lokum di Trevi (os. Tarnogaj)

Najlepsze! Na Krzykach! Na di Trevi!

Lokum di Trevi to bezpieczne, nowoczesne i zielone osiedle położone blisko centrum z własnym zapleczem handlowo – usługowym i niezawodną komunikacją. Inwestycja znajduje się w dzielnicy Krzyki, w pobliżu głównych arterii miasta – ulicy Armii Krajowej i Bardzkiej. Doskonała lokalizacja osiedla sprawia, że jest to najlepsze miejsce do zamieszkania na południu Wrocławia.

Lokum di Trevi realizowane jest etapowo:
• Etap VII – mieszkania od 28 m2 do 94 m2, oddane do użytku.
• Etap VIII - mieszkania od 31 m2 do 90 m2, zakończenie realizacji - IV kwartał 2018 r.
• Etap IX - mieszkania od 26 m2 do 105 m2, zakończenie realizacji - III kwartał 2019 r.

Najlepsze rozwiązania dla inwestora i dla rodziny
Na przyszłych mieszkańców czekają metraże o funkcjonalnych układach.
• Przestronne 4 pokoje z dużym salonem w lokum o metrażu od 80 mkw to wspaniała przestrzeń o apartamentowym charakterze, która jest niezwykle atrakcyjną i wygodną alternatywą dla domu.
• Komfortowe mieszkania 3-pokojowe – świetny układ na 55 mkw – ze słonecznym salonem o powierzchni 21 mkw i dwiema przytulnymi sypialniami to idealny metraż dla rodzin.
• 2 wygodne pokoje z osobną kuchnią lub aneksem kuchennym to najlepszy wybór dla osób wchodzących w dorosłe życie lub planujących zakup inwestycyjny.
• Dostępne są również mieszkania z możliwością funkcjonalnej zmiany układu na ekonomicznym metrażu (ok. 50 mkw) z 2 pokoi z osobną kuchnią na 3 pokoje z praktycznym aneksem kuchennym.
• Wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony.
• Budynki wyposażone są w cichobieżne windy i system profesjonalnego monitoringu.

Inwestycja Lokum di Trevi (os. Tarnogaj) składa się z 9 budynków w których łącznie znajduje się None lokal mieszkalny o powierzchni od 40 do 91 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Lokum di Trevi (os. Tarnogaj) są aktualnie w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Lokum Deweloper przewidział miejsca postojowe naziemne oraz miejsca postojowe podziemne.

Aktualnie w inwestycji Lokum di Trevi (os. Tarnogaj) pozostało w sprzedaży 30 mieszkań o powierzchni od 40 do 91 metrów kwadratowych w cenie od 6 978 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy. W odległości 1 200 metrów od inwestycji Lokum di Trevi (os. Tarnogaj) znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Krakowska (Centrum handlowe). W najbliższej okolicy inwestycji Lokum di Trevi (os. Tarnogaj) znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Maluszka w odległości 200 m, Publiczne Przedszkole Pitagoras w odległości 800 m, PRZEDSZKOLE ABC w odległości 800 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m Apteka Tarnogajska s.c., w odległości 1 200 m Pharm Express Sp. z o.o. Apteka, w odległości 1 250 m Complex-Med. Podskarbi M.. W okolicy znajdują się sklepy: I URZĄD SKARBOWY w odległości 200 m, Pychotka Catering w odległości 500 m, Bistro Kłos w odległości 800 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Aleks. Torbus-Pawełko A. w odległości 1 400 m, Polonia. Kolejowy klub sportowy w odległości 1 900 m, Ocean Sub w odległości 2 000 m.

Najlepsza komunikacja
Szukasz mieszkania w cichej i kameralnej lokalizacji, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z życia w mieście? Wrocław - Krzyki to spokojna i zielona okolica – właśnie tam powstaje nasze osiedle Lokum di Trevi - etapy VIII i IX.

Wrocławianie cenią Krzyki jako enklawę ciszy oraz miejsce o przyjemnej aurze, którego położenie pozostaje w bezpośredniej bliskości centrum.
Osiedle znajduje się pomiędzy ulicami Tarnogajską, Klimasa, Międzyleską i Gazową. Lokalizacja nieopodal jednych z głównych arterii Wrocławia - ulic Armii Krajowej i Bardzkiej, pozwala mieszkańcom Lokum di Trevi na łatwe dotarcie do różnych części miasta. Mobilności sprzyja również doskonała komunikacja, dzięki której dostaniemy się szybko w każdy zakątek Wrocławia. Przystanki tramwajowe i autobusowe znajdują się w bezpośrednim otoczeniu osiedla.

W okolicy osiedla znajdują się również atrakcyjne tereny zielone – Park Wschodni oraz powstający Park Tarnogajski.
Szybkim i wygodnym zakupom sprzyja Pasaż di Trevi zlokalizowany we wcześniejszym etapie inwestycji, w którym znajdziemy liczne punkty handlowo-usługowe. W pobliżu zlokalizowanych jest także wiele marketów oraz centrum handlowe Gaj i Family Point.
Wrocław w tym rejonie ma bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę miejską. W okolicy znajduje się szkoła podstawowa i kościół. Doskonała lokalizacja osiedle sprzyja szybkiemu dotarciu do szkoły, pracy, na uczelnię, zakupy czy do centrum handlowego.
Wybór mieszkania blisko centrum, z doskonałą komunikacją i rozbudowaną infrastrukturą usługowo – handlową to najlepszy zakup inwestycyjny, który stanowi solidną lokatę kapitału na długie lata.

Najlepsza lokalizacja
Osiedle Lokum di Trevi położone jest w cichej i spokojnej okolicy, a sąsiedztwo kluczowych węzłów komunikacyjnych i głównych arterii miasta sprawia, że dotarcie do innych dzielnic Wrocławia jest szybkie i bardzo wygodne. Przy osiedlu znajdują się przystanki (linie nr 8, 31 i 32) oraz przystanki autobusowe (linie nr 100, 125, 134, 136, 145, 325 oraz linia nocna nr 245, którą dojechac można na Dworzec Główny, Rynek, Pl. Jana Pawła II, Popowice czy Kozanów). Mieszkańcy osiedla mogą dotrzeć do szkoły, pracy czy na zakupy w zaledwie kilka lub kilkanaście minut!

Najlepszy sposób na relaks
Unikatowy charakter osiedla podkreśla elegancka architektura oraz wyjątkowe miejsca do wypoczynku i zabawy. Dla najmłodszych mieszkańców przygotowane zostały bezpieczne, tartanowe place zabaw. Na przestronnych dziedzińcach zaprojektowano fontanny oraz profesjonalnie zaaranżowane strefy zieleni z unikatową roślinnością – berberysami, hortensją, lawendą czy tawułą japońską. Zielona, zaciszna przestrzeń jest fantastycznym miejscem relaksu dostępnym tylko dla mieszkańców. W pobliżu osiedla zlokalizowany jest również Park Wschodni oraz powstający Park Tarnogajski.

Najlepszy sposób na szybkie i wygodne zakupy
Przy ulicy Tarnogajskiej znajduje się Pasaż di Trevi. Sklep spożywczy, kwiaciarnia, restauracje, piekarnia czy salon urody to tylko niektóre punkty usługowo – handlowe, z których mogą korzystać mieszkańcy. Dzięki temu drobne zakupy czy wizyta u fryzjera nie wymaga dojazdu do innych dzielnic miasta – osiedle jest samowystarczalne, a jego mieszkańcy mogą cieszyć się oszczędnością czasu i komfortem.

Położona na południu Wrocławia, w jego lewobrzeżnej części, dzielnica zajmująca powierzchnie niespełna 55 kilometrów kwadratowych, którą zamieszkuję około 170 tysięcy osób. Od strony północnej dzielnica graniczy ze Śródmieściem i Starym Miastem, od strony wschodniej z Psim Polem, od zachodniej z Fabryczną, zaś południowa granica Krzyk stanowi jednocześnie część granicy Wrocławia. W Krzykach znajduje się nowoczesny, mierzący 220 metrów budynek Sky Tower, Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie, tor wyścigów konnych Partynice, Uniwersytet Ekonomiczny, Dworzec Główny i Wrocławski Teatr Pantomimy. Krzyki to dobrze rozwinięta dzielnica pod względem infrastruktury miejskiej i drogowej, w jej obrębie powstaje dużo nowych inwestycji mieszkaniowych, które przyczyniają się powstawaniu nowych punktów usługowo-handlowych czy placówek edukacyjnych. Sprawne przemieszczanie się po Krzykach i poza nimi zapewniają liczne arterie Opolska, Aleja Armii Krajowej, Borowska, Ślężna, Powstańców Śląskich, Bardzka, Kamienna, Krakowska czy Wyścigowa.

Czytaj więcej
Film o inwestycji Lokum di Trevi (os. Tarnogaj)

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Lokum di Trevi (os. Tarnogaj) jest dostępnych 30 ofert

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
X 31-1-2 4 90,82 m2 1 649 000 zł
7 146 zł/m2
Zobacz
IX 15-1-3 3 64,57 m2 1 469 000 zł
7 263 zł/m2
Zobacz
IX 17-0-1 4 83,35 m2 Parter 599 000 zł
7 186 zł/m2
Zobacz
IX 16-0-3 3 65,77 m2 Parter 459 000 zł
6 978 zł/m2
Zobacz
X 28-2-5 3 63,73 m2 2 479 000 zł
7 516 zł/m2
Zobacz
X 25-0-7 2 39,90 m2 Parter 339 000 zł
8 496 zł/m2
Zobacz
X 31-0-1 4 83,74 m2 Parter 599 000 zł
7 153 zł/m2
Zobacz
IX 13-0-1 3 65,77 m2 Parter 459 000 zł
6 978 zł/m2
Zobacz
X 32-0-1 2 41,58 m2 Parter 349 000 zł
8 393 zł/m2
Zobacz
IX 17-0-2 3 64,24 m2 Parter 459 000 zł
7 145 zł/m2
Zobacz
X 26-0-3 3 56,40 m2 Parter 419 000 zł
7 429 zł/m2
Zobacz
X 24-2-10 3 57,16 m2 2 439 000 zł
7 680 zł/m2
Zobacz
IX 19-0-2 3 64,78 m2 Parter 459 000 zł
7 085 zł/m2
Zobacz
X 22-0-1 3 65,02 m2 Parter 459 000 zł
7 059 zł/m2
Zobacz
IX 12-0-2 2 49,81 m2 Parter 369 000 zł
7 408 zł/m2
Zobacz
X 26-0-2 2 47,87 m2 Parter 369 000 zł
7 708 zł/m2
Zobacz
X 32-0-8 3 58,48 m2 Parter 419 000 zł
7 164 zł/m2
Zobacz
X 24-3-16 3 63,71 m2 3 479 000 zł
7 518 zł/m2
Zobacz
X 24-0-4 3 57,16 m2 Parter 419 000 zł
7 330 zł/m2
Zobacz
IX 16-0-1 3 60,50 m2 Parter 449 000 zł
7 421 zł/m2
Zobacz
IX 21-0-4 3 64,22 m2 Parter 459 000 zł
7 147 zł/m2
Zobacz
X 24-3-14 3 57,16 m2 3 439 000 zł
7 680 zł/m2
Zobacz
X 25-3-31 2 39,90 m2 3 339 000 zł
8 496 zł/m2
Zobacz
IX 14-1-5 3 64,45 m2 1 469 000 zł
7 276 zł/m2
Zobacz
IX 15-0-2 3 63,80 m2 Parter 459 000 zł
7 194 zł/m2
Zobacz
IX 16-0-2 2 50,53 m2 Parter 369 000 zł
7 302 zł/m2
Zobacz
X 24-1-6 3 57,16 m2 1 429 000 zł
7 505 zł/m2
Zobacz
X 22-0-4 3 65,58 m2 Parter 459 000 zł
6 999 zł/m2
Zobacz
IX 21-0-1 4 71,78 m2 Parter 549 000 zł
7 648 zł/m2
Zobacz
IX 15-2-6 3 64,57 m2 2 479 000 zł
7 418 zł/m2
Zobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Lokum Deweloper

Lokum Deweloper

Strona internetowa inwestycji
 • Biuro sprzedaży
 • Ul. Krawiecka 1, pierwsze piętro, pok.101
  Wrocław

+48 71 ...