Stoisko dewelopera LC Corp S.A.

Targi Mieszkaniowe dolnośląskie

Między Parkami - mieszkania na sprzedaż

Wrocław, Klecina, ul. Dożynkowa

LC Corp S.A.
 • liczba ofert 1

 • ceny za m2 8 500 

 • powierzchnie 47 m2

 • liczba pokoi 2

 • termin oddania oddane do użytku

Szczegóły inwestycji

Ceny nominalne 399 500 zł
Ceny za m2 8 500 zł
Powierzchnie mieszkań 47 m2
Liczba pokoi 2
Wysokość pomieszczeń 260 - 280 cm wysokości
Standard wykończenia Standard deweloperski
Liczba budynków 4
Liczba mieszkań wszystkich None, dostępnych 1
Liczba kondygnacji naziemnych od 3 do 4
Liczba kondygnacji podziemnych 1
Powierzchnie dodatkowe nie posiada
Miejsca postojowe
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie nie posiada
Rozpoczęcie budowy 2 kw. 2017 roku
Termin oddania oddane do użytku
Rodzaj własności odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia plac zabaw, winda
Przyroda rzeka
Opis płatności informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta informacja u dewelopera
Wysokość czynszu informacja u dewelopera
Zobacz na mapie

Opis inwestycji Między Parkami

Nowe osiedle na Klecinie
Osiedle Między Parkami jest zlokalizowane na Klecinie – jednej z najbardziej zielonych części Wrocławia. Będzie zatem doskonałym wyborem dla tych, którzy w dużym mieście chcą znaleźć ciszę i spokój. Osiedle oferuje komfortowe mieszkania w różnorodnych metrażach – na start i dla dużej rodziny. Nowoczesna zabudowa, doskonała lokalizacja i bliskość parków to jedne z wielu atutów tej inwestycji. Szybki dojazd do autostrady A4 i Autostradowej Obwodnicy Wrocławia stanowią plus dla kierowców, niezmotoryzowani mogą liczyć na łatwo dostępną komunikację miejską.

Mieszkania na Krzykach
Powierzchnie mieszkań liczące od 28 do ponad 100 m2 pozwalają na znalezienie lokum dostosowanego do potrzeb i możliwości. Do wszystkich mieszkań przynależą balkony. Część lokali oferuje także niepowtarzalny widok na przepływającą nieopodal Ślęzę. Z myślą o komforcie mieszkańców zaplanowano przestronny garaż podziemny i naziemne miejsca postojowe. Dla najmłodszych zaprojektowano bezpieczny i nowoczesny plac zabaw.

Inwestycja Między Parkami składa się z 4 budynków w których łącznie znajduje się None lokal mieszkalny o powierzchni 47 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Nowe mieszkania znajdujące się w inwestycji Między Parkami są już oddane do użytkowania. Dla przyszłych mieszkańców deweloper LC Corp S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Aktualnie w inwestycji Między Parkami pozostało w sprzedaży 1 mieszkanie o powierzchni 47 metrów kwadratowych w cenie od 8 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy. W odległości 600 metrów od inwestycji Między Parkami znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Skarbowców (16500). W najbliższej okolicy inwestycji Między Parkami znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Child Horizons - Dziecięce Horyzonty w odległości 750 m, Gimnazjum nr 40 w odległości 1 050 m, Szkoła Podstawowa nr 61 w odległości 1 250 m. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m Twój Lekarz. Podstawowa Opieka Zdrowotna. NZOZ, w odległości 600 m Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ, w odległości 600 m EPC. Wach P.. W okolicy znajdują się sklepy: Pub & Restaurant SiSi w odległości 600 m, Restauracja Della Casa w odległości 600 m, Pizzeria Biesiadowo w odległości 600 m. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się:Cantienica Studio w odległości 600 m, Aleksandra. Studio wellness w odległości 850 m, Body Slim. Club fitness w odległości 950 m.

Przyjazna Klecina
Klecina położona na Krzykach wyróżnia się dużą ilością zieleni, niską zabudową i kameralną, przyjazną atmosferą. Jednocześnie jest to bardzo dobrze rozwinięta dzielnica, która zapewnia wszystko, czego potrzeba na co dzień. Są tu sklepy, szkoły, przedszkola i punkty usługowe. Dużym atutem inwestycji jest bliskość parków – Klecińskiego i Grabiszyńskiego. Niedaleko znajduje się także Tor Wyścigów Konnych na Partynicach, na którym organizowane są liczne wydarzenia i atrakcje.

Położona na południu Wrocławia, w jego lewobrzeżnej części, dzielnica zajmująca powierzchnie niespełna 55 kilometrów kwadratowych, którą zamieszkuję około 170 tysięcy osób. Od strony północnej dzielnica graniczy ze Śródmieściem i Starym Miastem, od strony wschodniej z Psim Polem, od zachodniej z Fabryczną, zaś południowa granica Krzyk stanowi jednocześnie część granicy Wrocławia. W Krzykach znajduje się nowoczesny, mierzący 220 metrów budynek Sky Tower, Centrum Handlowe Arkady Wrocławskie, tor wyścigów konnych Partynice, Uniwersytet Ekonomiczny, Dworzec Główny i Wrocławski Teatr Pantomimy. Krzyki to dobrze rozwinięta dzielnica pod względem infrastruktury miejskiej i drogowej, w jej obrębie powstaje dużo nowych inwestycji mieszkaniowych, które przyczyniają się powstawaniu nowych punktów usługowo-handlowych czy placówek edukacyjnych. Sprawne przemieszczanie się po Krzykach i poza nimi zapewniają liczne arterie Opolska, Aleja Armii Krajowej, Borowska, Ślężna, Powstańców Śląskich, Bardzka, Kamienna, Krakowska czy Wyścigowa.

Czytaj więcej

Dostępne oferty

Aktualnie w inwestycji Między Parkami jest dostępna 1 oferta

Określ jakiego mieszkania poszukujesz

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena Przecena MDM
B4/K1/02 2 46,67 m2 Parter zapytaj o cenęZobacz

Standard wykończenia

Konstrukcja budynku

informacja u dewelopera

Dach

informacja u dewelopera

Elewacja

informacja u dewelopera

Stolarka okienna

informacja u dewelopera

Drzwi zewnętrzne

informacja u dewelopera

Balkony

informacja u dewelopera

Posadzka

informacja u dewelopera

Ściany

informacja u dewelopera

Sufity

informacja u dewelopera

Parapety zewnętrzne

informacja u dewelopera

Parapety wewnętrzne

informacja u dewelopera

Instalacje

informacja u dewelopera

Ogrzewanie

informacja u dewelopera

Wentylacja

informacja u dewelopera

Wyposażenie łazienki

informacja u dewelopera

Wyposażenie kuchni

informacja u dewelopera

Czytaj więcej

Skontaktuj się z deweloperem i zapytaj o szczegóły oferty

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o. i deweloper, którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu
Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
LC Corp S.A.

LC Corp S.A.

Strona internetowa inwestycji
 • Biuro sprzedaży
 • Arkady Wrocławskie, poziom 1
  ul. Powstańców Śl. 2-4,
  53-333 Wrocław

+48 71 ...